zaposlena mama

08.12.2004., srijeda

Spava mi se

Upravo sam stigla na posal. Čeka me ludnica danas, ali evo prvo da nešto napravim i za svoju dušu. Jutros je sat zvonija i zvonija i zvonija, a meni se nikako nije izlazilo iz kreveta.
Normalno kad me uvečer ni puškom nitko ne može odvuć u krevet. Jučer sam bila u knjižnici i dovukla kući knjiga i odmah je uslijedio maraton čitanja nakon šta su djeca zaspala.
Čitam knjigu Robina Cooka mislim da se zove napadaji. Obožavam njegove knjige i kad počnem čitat onda ne znam ostavit , a ujutro se treba dignit u 6 i nešto , dignit malenoga , obuć za u jaslice , dat mu nešto pojest , odvest ga do jaslica i tek onda na posal. Hvala Bogu pa imam prekrasnog šefa koji ne gleda u koliko sati dolazim i u koliko odlazim već kaže da je jedino bitno da je posal napravljen . Ali mene svejedno peče savjest ako dolazim kasnije nego šta ja mislim da bi trebala ili ako idem ranije . Valjda su to stare navike kad mi se u staroj firmi svaki minut gleda . Toliko za sada , idem se uvatit u koštac sa brdom papira oko sebe.

- 08:36 - Komentari (3) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

  prosinac, 2004 >
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Opis bloga

Linkovi

Kratak opis