TURNIR ULICA CERNA - Udruga građana Kordun Cerna - Blog.hr

O udruzi

Udruga je osnovana 31. srpanja 2007. sa ciljem povezivanja i druženja ljudi ovog kraja kroz kulturne, sportske i druge manifesta- cije radi dobrobiti svih nas, a posebno Cerne. Udruga je u kratkom roku sakupila velik broj članova iz cijele Slavonije, a i šire. Godišnja članarina iznosi 30,00 Kn.

Kolodvorska 4 : 4 Velika Cerna

Odlična utakmica puna preokreta gdje je Velika Cerna ispustila veliko vodstvo od dva gola razlike samo nekoliko minuta prije kraja utakmice. U momčadi Velike Cerne posebno se istaknuo Franjo Čop koji je sa tri postignuta pogodka bio među najboljima,već se pokazalo dosta pozitivnim kada ima netko na klupi da svojim savijetima vodi ekipu. To se u ovoj tekmi moglo vidjeti, pod vodstvom Cere(tate) i njegovim načinom vođenja, zamjenama dolaze na kraju do zasluženog boda. Strijelci za Veliku Cernu:Franjo Čop(4,7,14) i Tomislav Horvat u 18 minuti, a za Kolodvorsku Matej Buljević(6,27,28) i Leon Matić u 17 minuti.

Strossmayerova 3 : 2 Ante Starčevića

Strossmayerova vrlo lako dolazi do tri gola prednosti i u samom kraju utakmice padaju što izabranici Cice Cindrića koriste i smanjuju na 3:2 što je ostao i krajnji rezultat ove utakmice. Strossmayerova je došla do važnih bodova nošena odličnim obranama Darija Kuterovca i spretnošću Tome Capjaka dok Tomo Papac u ovoj utakmici nije mogao sam. Strijelci za Strossmajerovu:Tomislav Capjak (12,21)i Domagoj Kuterovac 12 min., a za Starčevićevu Tomislav Papac 26 i Matej Jurakić 27 min.

SENIORI:

Vašarište-Tomislavova 5 : 2 Jurišićeva

Dolaskom novih igrača Vašarište izgleda dosta ozbiljnije i to se vidi po završenom rezultatu, ali utjehu Jurišićevoj da su poštena ekipa i da će se sada susretati sa ekipama sebi ravnima gdje će imati daleko više šansi za pobijedu nego sinoć. Ponekad mi bude žao pojedinih ekipa koje ostave srce na terenu ali i to ponekad nije dovoljno da se dođe do pozitivnog rezultata, zato glavu gore Daiđa još će te se vi naigrati što je cilj ovog turnira. Strijelci za Vašarište:Rohaček Ivan (5,19,25) Josip Duktaj 14,Santovac Tompa 24 min. a za Jurišićevu Josip Jakopčević 8 i Marko Mioč 29 min.

Ante Starčevića B 2 : 1 Velika Cerna

U ovoj utakmici su organizatori imali ozbiljniji propust u samoj završnici kada je pri vodstvu 2:1 za Starčevićevu,Velika Cerna izjednačila poslije isteka tridesete minute. Sa zapisničkog stola je signalizirano na vrijeme da je utakmica istekla, ali sudac nije odsvirao kraj i u međuvremenu postignut je pogodak koji na kraju nije priznat, zaista neznam što bih napisao dečkima iz Velike Cerne strašno mi je žao, mada znam da su i oni u pravu jer nije bilo sudčevog zvižduka za kraj.Ove godine koliko pratim zaista nemate sreće sad još i ovo, ne da se vadim signalizirao sam kraj dok vam je lopta bila u autu zašto Laki nije odsvirao zaista neznam i moram stati u njegovu obranu kao organizator, a klupa Starčevićeve je čula i vidjela kad sam signalizirao kraj. Bit će još utakmica i prilika za popravak zato vas molim da se neljutite iako smo možda i pogriješili na vašu štetu. Strijelci za Starčevićevu :Domagoj Stajić 13,Slavko Jurakić 14 min. a za Veliku Cernu Josip Rendulić u 7 minuti.

Mala Cerna 3 : 2 Kalilo

Prava muška utakmica dviju podjednakih ekipa gdje su samo nijanse odlučivale o pobijedniku.Kalilo je došlo do vodstva od 2:0, dosta su dobro igrali imali su pred kraj prvog poluvremena čak i dvojicu igrača viška i nisu uspjeli to kapitalizirati. Na poluvremenu Zvona Alavanja vrši pritisak na svoje igrače koji u drugom djelu igraju kao preporođeni vođeni Matom Jakšićem i Adamom Grgićem poravnavaju rezultat i u samoj završnici dolaze do važne pobijede baš golom Mate Lepinjice Jakšića. Strijelci za Kalilo:Bruno Krezo 3,Tomislav Vorel 10 min. a za Malu Cernu Pleša Mario 22,autogol Kalila 23 i Mato Jakšić 26 min.

- 12:05 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Nekomercijalno-Bez prerada.

Travanj 2010 (1)

window.gdprAppliesGlobally=true;(function(){function a(e){if(!window.frames[e]){if(document.body&&document.body.firstChild){var t=document.body;var n=document.createElement("iframe");n.style.display="none";n.name=e;n.title=e;t.insertBefore(n,t.firstChild)} else{setTimeout(function(){a(e)},5)}}}function e(n,r,o,c,s){function e(e,t,n,a){if(typeof n!=="function"){return}if(!window[r]){window[r]=[]}var i=false;if(s){i=s(e,t,n)}if(!i){window[r].push({command:e,parameter:t,callback:n,version:a})}}e.stub=true;function t(a){if(!window[n]||window[n].stub!==true){return}if(!a.data){return} var i=typeof a.data==="string";var e;try{e=i?JSON.parse(a.data):a.data}catch(t){return}if(e[o]){var r=e[o];window[n](r.command,r.parameter,function(e,t){var n={};n[c]={returnValue:e,success:t,callId:r.callId};a.source.postMessage(i?JSON.stringify(n):n,"*")},r.version)}} if(typeof window[n]!=="function"){window[n]=e;if(window.addEventListener){window.addEventListener("message",t,false)}else{window.attachEvent("onmessage",t)}}}e("_tcfapi","tcfapiBuffer","tcfapiCall","tcfapiReturn");a("_tcfapiLocator");(function(e){ var t=document.createElement("script");t.id="spcloader";t.type="text/javascript";t.async=true;t.src="https://sdk.privacy-center.org/"+e+"/loader.js?target="+document.location.hostname;t.charset="utf-8";var n=document.getElementsByTagName("script")[0];n.parentNode.insertBefore(t,n)})("03c24551-d648-4df2-98f9-2ed3dd7b05a8")})();