Udruga građana Kordun Cerna

O udruzi

Udruga je osnovana 31. srpanja 2007. sa ciljem povezivanja i druženja ljudi ovog kraja kroz kulturne, sportske i druge manifesta- cije radi dobrobiti svih nas, a posebno Cerne. Udruga je u kratkom roku sakupila velik broj članova iz cijele Slavonije, a i šire. Godišnja članarina iznosi 30,00 Kn.

Free Hit Counter
*******************
Bookmark and Share

četvrtak, 19.08.2010.

TURNIR ULICA CERNA

ZA PREGLED SLIKA SLIKA KLIKNITE NA LINK ISPOD !

Ante Starčevića 1 vs Zvonimirova

Molim sve koji imaju fotografija od turnira ako žele mogu poslati na mirela.stepic@gmail.com da možemo obijaviti na blogu. Ekipe STARČEVIĆEVE I ZVONIMIROVE svoje večeras osvojene nagrade žele podijeliti sa svim posijetiteljima večerašnjeg finala sam gajbu piva zadržavaju za sebe. ZELENA KUĆA vas također sponzorira sa dva pečena praseta,organizatori turnira sa kruhom a vas sve pozivamo da đođete večeras na školski igralište i uživate u večerašnjem programu i našim slavonskim delicijama.

NOČNI TURNIR ULICA PONEDJELJAK: 11.08.2010.

utorak, 10.08.2010.

Sinoć su odigrane posljednje utakmice doigravanja za ulazak među osam najboljih i postignuti su sljedeći rezultati:

22.40h Radićeva vs Mala Cerna

*Ovim putem pozivam sve ekipe da za četvrtfinale odrede dva sudca iz svojih ekipa, koji bi sudili po jednu utakmicu tako da bi olakšali posao dosadašnjim sudcima, jer je nemoguće zadržati stopostotnu koncentraciju za dijeljenje pravde cijelo veče.

=>"Klikni ovdje za pregled slika : 09.08.2010. god."<=

- 14:21 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 09.08.2010.

Odigrano je predposljednje kolo pred kvalifikacije za ulazak među osam najboljih ulica Cerne i postignuti su sljedeći rezultati:

nedjelja, 08.08.2010.

DAN SJEĆANJA NA SVE POGINULE I NESTALE HRVATSKE BRANITELJE DOMOVINSKOG RATA OPĆINE CERNA 2010.

U četvrtak je održana misa u znak sijećanja na sve poginule i nestale hrvatske branitelje domovinskog rata u 8.00h,nakon mise su položeni vijenci i zapaljene svijeće kod spomenika za sve poginule i nestale branitelje u parku. Počast svim braniteljima odalo je općinsko poglavarstvo sa načelnikom općine Cerna gosp.Goranom Begović,župnik Ilija Aračić,roditelji poginulih i nestalih branitela i njihova rodbina,predstavnici raznih udruga općine Cerna. Nakon toga priređen je prigodan domijenak u prostorijama općine gdje se dalje nastavljno sa druženjem i sijećanjem na poginule branitelje. Poslije podne je održan 7.MEMORIJALNI TURNIR U MALOM NOGOMETU sa početkom u 18.00h.

Dugogošinji sudionici memorijalnog turnira su:
-UDVDR-a općine Cerna
-UDVDR-a općine Gradište
-Veterani Nk Tomislav Cerna
-Udruga građana Kordun Cerna

Prije početka natjecanja uz himnu i minutu šutnje odala se počast braniteljima. Nakon ovoga krenulo se sa prvim utakmica.

četvrtak, 05.08.2010.

Sportski program za četvrtak : 05.08.2010.

7.MEMORIJALNI TURNIR U MALOM NOGOMETU
18:00h Otvaranje turnira
18.30h1. utakmica
19.00h 2. utakmica
18:00h do 21:00h-Izložba naoružanja i opreme interventne policije MUP-a RH (Osnovna škola "M.A.Reljković,Cerna)

22:30h-PROGLAŠENJE POBIJEDNIKA

Pozivamo ovim putem sve mještane Općine Cerna da svojim dolaskom uveličaju na:DAN SJEĆANJA NA SVE POGINULE I NESTALE HRVATSKE BRANITELJE DOMOVINSKOG RATA OPĆINE CERNA

Kolodvorska 4 : 4 Velika Cerna

Odlična utakmica puna preokreta gdje je Velika Cerna ispustila veliko vodstvo od dva gola razlike samo nekoliko minuta prije kraja utakmice. U momčadi Velike Cerne posebno se istaknuo Franjo Čop koji je sa tri postignuta pogodka bio među najboljima,već se pokazalo dosta pozitivnim kada ima netko na klupi da svojim savijetima vodi ekipu. To se u ovoj tekmi moglo vidjeti, pod vodstvom Cere(tate) i njegovim načinom vođenja, zamjenama dolaze na kraju do zasluženog boda. Strijelci za Veliku Cernu:Franjo Čop(4,7,14) i Tomislav Horvat u 18 minuti, a za Kolodvorsku Matej Buljević(6,27,28) i Leon Matić u 17 minuti.

Strossmayerova 3 : 2 Ante Starčevića

Strossmayerova vrlo lako dolazi do tri gola prednosti i u samom kraju utakmice padaju što izabranici Cice Cindrića koriste i smanjuju na 3:2 što je ostao i krajnji rezultat ove utakmice. Strossmayerova je došla do važnih bodova nošena odličnim obranama Darija Kuterovca i spretnošću Tome Capjaka dok Tomo Papac u ovoj utakmici nije mogao sam. Strijelci za Strossmajerovu:Tomislav Capjak (12,21)i Domagoj Kuterovac 12 min., a za Starčevićevu Tomislav Papac 26 i Matej Jurakić 27 min.

SENIORI:

Vašarište-Tomislavova 5 : 2 Jurišićeva

Dolaskom novih igrača Vašarište izgleda dosta ozbiljnije i to se vidi po završenom rezultatu, ali utjehu Jurišićevoj da su poštena ekipa i da će se sada susretati sa ekipama sebi ravnima gdje će imati daleko više šansi za pobijedu nego sinoć. Ponekad mi bude žao pojedinih ekipa koje ostave srce na terenu ali i to ponekad nije dovoljno da se dođe do pozitivnog rezultata, zato glavu gore Daiđa još će te se vi naigrati što je cilj ovog turnira. Strijelci za Vašarište:Rohaček Ivan (5,19,25) Josip Duktaj 14,Santovac Tompa 24 min. a za Jurišićevu Josip Jakopčević 8 i Marko Mioč 29 min.

Ante Starčevića B 2 : 1 Velika Cerna

U ovoj utakmici su organizatori imali ozbiljniji propust u samoj završnici kada je pri vodstvu 2:1 za Starčevićevu,Velika Cerna izjednačila poslije isteka tridesete minute. Sa zapisničkog stola je signalizirano na vrijeme da je utakmica istekla, ali sudac nije odsvirao kraj i u međuvremenu postignut je pogodak koji na kraju nije priznat, zaista neznam što bih napisao dečkima iz Velike Cerne strašno mi je žao, mada znam da su i oni u pravu jer nije bilo sudčevog zvižduka za kraj.Ove godine koliko pratim zaista nemate sreće sad još i ovo, ne da se vadim signalizirao sam kraj dok vam je lopta bila u autu zašto Laki nije odsvirao zaista neznam i moram stati u njegovu obranu kao organizator, a klupa Starčevićeve je čula i vidjela kad sam signalizirao kraj. Bit će još utakmica i prilika za popravak zato vas molim da se neljutite iako smo možda i pogriješili na vašu štetu. Strijelci za Starčevićevu :Domagoj Stajić 13,Slavko Jurakić 14 min. a za Veliku Cernu Josip Rendulić u 7 minuti.

Mala Cerna 3 : 2 Kalilo

Prava muška utakmica dviju podjednakih ekipa gdje su samo nijanse odlučivale o pobijedniku.Kalilo je došlo do vodstva od 2:0, dosta su dobro igrali imali su pred kraj prvog poluvremena čak i dvojicu igrača viška i nisu uspjeli to kapitalizirati. Na poluvremenu Zvona Alavanja vrši pritisak na svoje igrače koji u drugom djelu igraju kao preporođeni vođeni Matom Jakšićem i Adamom Grgićem poravnavaju rezultat i u samoj završnici dolaze do važne pobijede baš golom Mate Lepinjice Jakšića. Strijelci za Kalilo:Bruno Krezo 3,Tomislav Vorel 10 min. a za Malu Cernu Pleša Mario 22,autogol Kalila 23 i Mato Jakšić 26 min.

- 12:05 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Nekomercijalno-Bez prerada.