alterfreemotion

petak, 07.10.2005.

Resolving the past,watching from behind

Sjedim u mislima sa tople strane ulice.
Vani kiša započinje priču.
Pogled mi zastaje na skliskoj površini prozora.
To kapi šapuću,nestrpljivo bježe
i zbunjeno udaraju o prozor
gdje nestaju ispod mog pogleda.
Osijećam
San se budi u meni,
kroz ugodni šapat putujućih misli.
Odjednom.
U priču,ušulja se vjetar.
Krošnje stabala tada nevoljko progovore.
Eno ulična lampa,
još tinja iza sive zavjese hladne jesenske kiše
I sinoć je svijetlila,
ispratila me u san.
A ja se još budim,
jer ne želim otići od sna.
Tamo vani,gdje priroda ljutito odgovara čovjeku.
tamo gdje mi prijete,
tamo gdje me tjeraju da zaboravim na san,
Gdje da se vratim!
Gdje da sanjam!
Kome tada pripadam !
Ipak,ja sam sa druge strane prozora
I nisan sam.



07.10.2005. u 10:51 • 9 KomentaraPrint#

<< Arhiva >>



< listopad, 2005 >
P U S Č P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            


Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv


Komentari da/ne?

Opis svrhe djelovanja alter bloga

dojmovi jednog dijela društva u svrhu globalnog razvoja druženja



Aktualna događanja i planovi u vremenu i prostoru :

welcome to TRUSS

........psssst.......slušaj.......
Prije svega,nemojte puno planirati i veoma očekivati,budite opušteni i prepustite se.Jer......
Za početak,da vas upoznam s okolinom i njezinim ugodnim zračenjem:
Vi se kao nalazite u TRussu,to vam je prostor ispunjen retro materijalom koji vas podsijeća na vama drage trenutke i situacije,i u vama budi osjećaj pripadnosti koji iz vas širi dobre vibracije.Najčešće niste sami jer to je najpogodnije misto za druženje u kojem razvijate svoj mentalni sklop,naravno ovisno o tijelesnim mogućnostima.Obično to druženje traje uz dobar backgraund,a u ovom slučaju to su uvik neke nove stvari,ugodna fuzija,kombinacija neobičnih ritmova,zvuk egzotičnih instrumenata koji nekad atmosferu dovode u čuđenje,nekad u bunilo,nekad na đuskanje,nekad na ograničeno poganje uvijetovano okruženjem krhkih i tekućih stvari,ili pak u blagu melankoniju i jednostavno opuštanje optočeno razgovorom.A ako se zateknete sami,znači u opravdanom nedostatku ekipe u tom neobičnom prostoru,nemožete pobjeći od opuštajuće meditacije i ugodnog plutanja u mašti i idejama koje su uvik prisutne.
Znači i nakon šta prozračite tu prostoriju taj miris loja i buđenje ideja ostaje,opet ste prepušteni tom zraku,ma koliko on friški bija.
Tu probleme na trenutke ostavljate da se gomilaju iza vrata,tamo vani znači,izvan.I prepuštate se alternativnom ostvarivanju dobrih i korisnih ideja s puno mašte i dobrovibrirajuće volje.To sve naravno mora biti umjereno,da se oni problemi ne pretvore u tvoj nepovratan bijeg iz ovog nekad hladnog i izopačenog svijeta.Jer ipak tu si da dišeš i da se suočiš s onim što lošim što ne voliš,čega se bojiš,jebiga,bez suočavanja nema kruva.
Free Web Counter

hit Counter