Update prošlog posta
srijeda , 27.09.2006.Da ne bi bilo nesporazuma...
Belka je ok, nije uginula, nedajbože, nije joj loše ili nešto slično.
Radi se o tome da smo pronašli jednu ženu koja je život posvetila brizi za napuštene i odbačene pse i mačke s posebnim osvrtom na one s invaliditetom!
Belku (evo posta o njoj iz arhive, za one koji nisu pročitali) smo na neko vrijeme poslali k njoj na boravak u prirodi, platili smo joj naravno a ona se za uzvrat brine o njoj i pušta je na travu i općenito pruža joj ono što joj mi na fakin Britancu ne možemo.
Eto, bila sam jadna, još uvijek jesam, jer je daleko od mene, pa mi se čini da će Belkin wellness završiti ovaj vikend.
Mislim, čujem se sa ženom svaki dan, uvjerava me da je sve u redu, ali imam onaj neki osjećaj da se treba što prije vratiti.
Brine me i ta moja sebičnost. Njoj je tamo sigurno bolje nego ovdje.
Ma, ne znam.
Vidjet ću još...
Na ovoj fotki je Belka prije nego smo se uputili u wellness. Beba moja, vidi se da je tužna a i meni se srce kidalo. Doduše, kada smo došli tamo, bila je više nego vesela.

Ma, ne znam.
Vidjet ću još...
******
Ako netko želi download Love Song od The Cure, ove pjesme dolje, evo linka!
komentiraj (7) * ispiši * #