Sve je ovo jedan običan kaos,svakodnevna rutina,svakodnevne navike... a kaos je moj prijatelj i baš me nekako voli....ali to mu je sve što može...može biti samo kaos i kad ga jednom upoznaš postane ti navika ,netko tko je uvijek ovdje,netko tko postaje tvoja rutina..kad je ovdje naporan je,kad ga nema fali ti.....a ja kao ja i kaosu napravim kaos..neka malo vidi kako je meni. Godinama kaosa srce se nakupi emocionalnih ožiljaka toliko puno da više ne osjeća.Samo se sjeća kako je osjećati,kako je lijepo voljeti. Kontrola emocija nešto je najgore što postoji i mrzim sebe što sam ovladao time.
Jednom će doći dan kad će ta kontrola popustiti a tada ću vjerojatno umrijeti jer ću suzama potrošiti svu vodu iz tijela...ali taj dan je još daleko toliko daleko da ga ne mogu ni zamisliti.....ili je možda bolje da dođe sutra...a sutra je novi dan...a svaki novi dan novo je iskustvo..nova prilika koju možeš uhvatiti...tako je i tebi zar ne???? Nisi svjesna koliko si jaka za jednu ženu !
Znaju li suze koliko su teške
kad oko ih ispušta u tami
obrazom one hodaju pješke
a obrazi su uvijek sami.
Znaju li suze koliko su lake
kad ih na tlu dočeka stijena
neka suze obore junake
kad ih porazi laka žena
Znaju li suze zašto su kapi
kad mogu biti nemirna rijeka
svaka voda na suncu ishlapi
ta sudbina moje suze čeka
Znaju li suze koliko su lijepe
kad plačeš jer nekoga voliš
znaju li suze koliko su slijepe
hej živote ponekad baš boliš.
< | siječanj, 2025 | > | ||||
P | U | S | Č | P | S | N |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Ako želiš ti poklonim cvijet odvesti ću te na livadu gdje ćeš moći odabrati cvijet koji želiš.
Svaki cvijet svojim će laticama biti okrenut ka tvojem srcu. Kad budeš ubrala cvijet , brzo pobjegni i ne okreči se , da ne vidiš kako brzo vene cvijet koji od tuge umire jer nisi ubrala njega da vene u tvojoj blizini!!!
RIJEKA
BELVEDER