Forum.hr
Monitor.hr

nedjelja, 29.11.2009.

RK Korčula 29:22 RK Vrgorac (18:11)

Treći poraz u nizu..Ali ovaj je bilo prilično nevjerojatan..Dolazimo tamo da zaključimo 1.dio 3.HRL-Jug...Pod onim "balunom" kao da si na sjevernom polu..Koliko se god zagrijavao,hladno!!! Moram istaknuti da smo otišli bez trenera Dodiga,njegovi zamjenici bili su Mijo i Mira :)..Ruku na srce,užasno smo otvorili utakmicu..Obrana kao da nije postojala...Rekli smo se pobit u obrani,ništa od toga..Domaći vratar je možda prvih 10 minuta skupio 10 obrana..Igrali su prljavo,a pravda je bila na njihovoj strani tijekom cijele utakmice..Ne želim da mislite da su nam suci uvijek krivi..Kao što sam rekao,užasno smo otvorili utakmicu i nismo bili pravi..Ali suci..Joj,joj..Užasni..Suci su najvjerojatnije ove godine dobili dozvolu da sude ovu ligu..Ko im dade dozvolu,majketi??!? Oni su osjećali takav pritisak od navijača da nisu mogli suditi kako Bog zapovijeda..Ašo govori da nikad onako nije dobio degeneka..Jednostavno,mlatili su se šakama,svaki je igrač trebao dobiti crveni karton..I dobio ga je jedan od mogućih 8 igrača koji su još zaslužili...A sada,šećer na kraju..Da bacimo pogled na 100-tinjak navijača koji su došli "bodriti" svoje igrače..Ali znate kako su bodrili?? HUKAJUĆI NA NAS..da,da..Kao što Torcida huka na Sammira iz Dinama,tako su oni i nama,samo je problem što nismo imali crnca u ekipi..Osoba može svašta očekivati kada ide u goste..Svatko nešto baci sa strane ružne riječi itd..Ali nitko od nas nije očekivao da će nam hukat budale..Neočekivano,zaista..Onda poslije nam dođu igrači Korčule i ispričavaju nam se..Smatraju da su to djeca hukali..A šta djeca znaju?? To su svi bili stariji ljudi od 18god pa nadalje..Ali nema veze,kao što se kaže : SVE SE VRAĆA,SVE SE PLAĆA.....Unaprijed,čitatelji moji da znate da ćemo opet igrati protiv njih..Ima da ih izludimo...Kako su nas dočekali,tako ćemo i mi njih dočekati,možda i gore..Neće nas nitko zafrkavati..Pokažimo da smo i mi jaki..I tako...1.dio sezone je ZAVRŠEN..2.dio počinje 20/23.03.2010.g...Završavamo na 4.mjestu..Prvi je Hvar,zatim slijedi Olimpija i Knin..Do kraja prvenstva biti će neizvjesno...Odmoriti ćemo malo,možda nam dođe i pojačanje..Imati ćemo prijateljske utakmice...I biti 100 puta bolji..et,ljudi..do sljedećeg izvješćaja...PozZ

| Navijaj (108) | Printaj | # |

utorak, 24.11.2009.

Rk Vrgorac 20:26 RK Olimpija (11:10)

Ljudi moji..Nemojte mi zamjeriti..Al ja stvarno ne znam šta bi napisao..jer očito sve što napišem,netočno je..Prvo sam mislio,nakon Knina da ćemo lako pobijediti Hvar,al nismo..Mislio sam da ćemo se oporaviti i pobijediti Olimpiju,ali nismo..Sve ide prema dolje..Naš cilj..Naš trud...Jedini razlog što smo izgubili ove dvije utakmice jest što ne treniramo...Možda smo imali dva treninga za ove dvije utakmice..Ali ništa,svjesni smo što se događa i moramo ovo brzo zaboraviti i usredotočiti se na protivnika idućeg i zadnjeg kola..Domaćin je RK Korčula..Za tu utakmicu se zaista spremamo,dogovorili smo se da ćemo odgodit bilo što samo da dođemo na trening i daj Bože pobijediti Korčulu...Moram pohvaliti našeg vratara koji je debitirao protiv Olimpije nakon dvije godine stanke..To je Nenad Pavić,koji je skupio 17 obrana..No unatoč njegovim obranama,nismo uspjeli ništa napraviti da zadržimo vodstvo od prvog poluvremena...Et,ljudi...Hvala svima koji su nas došli podržati i ispričavamo se zbog poraza..Nadoknadit ćemo sve to..Ima još do kraja...PoZz

| Navijaj (0) | Printaj | # |

nedjelja, 15.11.2009.

RK Hvar 29:22 RK Vrgorac (16:8)

bangUžas..Katastrofa..Ne znam koje bi još riječi koristio za jučerašnju utakmicu protiv Hvara..Zaista jako težak i bolan poraz..Putujući na Hvar,svi smo mislili kako je ovo ključna utakmica koju moramo pobijediti mislimo li postati jesenski prvaci..Ali kad je utakmica počela,onda smo i zaboravili što smo mislili..Njihova prednost jest to što se igralo na betonu..Za nas je totalno drugačije igrati na betonu i na parketu..Inače,nismo izgledali kao ekipa koja je imala 4 pobjede i došla se boriti za 1.mjesto..Hvar je bio dosta napaljen,možda je i njima cilj 2.liga,ali da mi je znati kako će tamo kada nemaju uvjete za viši rang (dvorana,možda?)..Ne znam..Da počnem od nas..Obrana 6+0 u prvom poluvremenu kao da je nema..Tek u 2.poluvremenu počinjemo sa 5+1,gdje domaćini griješe u napadu i sve što smo mogli jest smanjiti na samo -4..Da je bar tako i ostalo,opet gubimo kontrolu i na kraju slave domaćini..Iako sam rekao da smo bili jako slabi,kako u obrani tako i u napadu,no velike zasluge za ovu pobjedu mogu zahvaliti sucima..Bili su nevjerojatni..Svaki time-out otišli bi do klupe RK Hvara i Bog zna što se dogovarali,a kad bi jedan sudac našem igraču sudio korake,onda bi drugi pitao nas šta je bilo?!?!?Ili bi rekao da je pogriješio njegov kolega..Naš Mirko Vuković je zaradio crveni karton nakon 3.isključenja,gdje je možda trebao dobiti samo jedno isključenje za vrijeme utakmice,jer ova 2 nisu "postojala",ako me shvaćate..Kada sam rekao da nas ne može nijedna ekipa spriječiti,pogriješio sam..To je,nažalost,Hvar koji ostaju dosad nepobijeđeni i koji su zasjeli na 1.mjesto..Na mjesto gdje bi mi trebali zasjesti..Vraćali smo se kući tužni (je ko je xD)..Najbolji strijelac za RK Vrgorac bio je Miro Škorput "Mimi" (6gol)..Koliko god je ovaj poraz bolan,moramo ići dalje jer još ništa nije gotovo..Naime,sljedeće kolo nam dolazi RK "Olimpija" iz Vodica..A Hvar gostuje kod Knina..Po mojim pretpostavkama,ako mi pobijedmo Olimpiju,a Hvar izgubi onda mogli bi ponovno zasjesti na prvo mjesto..Iako bi bilo bolje čuti JOŠ SMO PRVI,nego MOŽEMO JOŠ BITI PRVI..Sve je u Božjim rukama..Na nama je da ovo prebolimo i da idemo dalje,da dalje treniramo i da pobijedimo u nedjelju..Molio bi sve navijače - čim saznaju kad je tekma da dođu i da navijaju,jer trebat će nam vaša pomoć..Olimpija nije mačji kašalj,znamo da će i protiv njih biti jako teško..Ali treba ih dobiti..Imamo 2 dana slobodno,do utorka kad je trening u 5 sati..Tada ćemo lijepo pričatii ispravljati svoje pogreške..Eto,ljudi...Čujemo se..PozZbang

| Navijaj (17) | Printaj | # |

ponedjeljak, 09.11.2009.

RK Vrgorac 31:25 RK Knin (12:14)

Jučer smo odigrali vrlo tešku i napetu utakmicu protiv Knina..Kao što sam i prije naglasio,ova dva kluba se bore za vrh tablice pa nije bilo nimalo sumnje da će ova utakmica biti spektakl...Iako smo toliko priželjkivali Knin i ovu utakmicu,nismo je baš dobro otvorili..Naime,gosti su u 1.poluvremenu bili dosta napaljeni i bolje su otvorili utakmicu..Moram priznati,jako solidna ekipa..Prvih 10 minuta gubili smo čak i -5(6:11)..Trener Dodig traži time-out da malo dođemo k sebi i uspjeli smo smanjiti na -2...Igrači Knina su počeli "slaviti" na poluvremenu u svlačionici..A mi? Trener je od nas tražio borbu..želju..Ako želimo ostvariti svoj cilj,a to jest viši rang natjecanja,onda se moramo boriti..I to je upravo bilo tako..Drugo poluvrijeme - totalno drugačija priča..Uspjeli smo izjednačiti nekoliko puta,a ulaskom Marka Borasa koji 3 puta zaredom pogađa protivničku mrežu,dolazimo u vodstvo zadnjih 15 min (22:19)...I tako smo zadržali prisebnost i nismo dopustili igračima Knina da nam pokvare slavlje..Najraspoloženiji igrači RK Vrgorca bili su Rade Barać (7gol) i Alen Govorko (7gol) koji su se ponovo istaknuli kao glavni nositelji naše igre..I poslije naravno slavlje u Caffe Bar Ćuk uz pivicu i pjesme..Prešli smo prvi korak za 2.ligu,pa idemo dalje..Sljedeća utakmica je na Hvaru,protiv istoimene ekipe..Svjesni smo da neće biti nimalo lako,no nedamo se..jer kao što smo rekli: 2.LIGA!! Želimo to i nema te ekipe koja će nas spriječiti,iako je sve moguće.. Do kraja natjecanja ima još puno i puno..Ali valja sve riješiti,pa onda ne trebamo ovisiti o nekome,nego da zasluženo osvojimo prvo mjesto..Znači,sljedeća utakmica HVAR - VRGORAC...do tada,pozz!!!

RK Vrgorac - RK Knin 95

Kao što svi znamo,sljedeći protivnik nam je Knin 95,favorit u našoj ligi..Utakmica neće biti nimalo laka,ali očekujemo pobjedu i dati ćemo sve od sebe da je ostvarimo..Ne zna se još kad ćemo igrati tj.koji dan,ali sve ćete saznat putem bloga i zalijepljenih plakata..