Forum.hr
Monitor.hr

ponedjeljak, 09.11.2009.

RK Vrgorac 31:25 RK Knin (12:14)

Jučer smo odigrali vrlo tešku i napetu utakmicu protiv Knina..Kao što sam i prije naglasio,ova dva kluba se bore za vrh tablice pa nije bilo nimalo sumnje da će ova utakmica biti spektakl...Iako smo toliko priželjkivali Knin i ovu utakmicu,nismo je baš dobro otvorili..Naime,gosti su u 1.poluvremenu bili dosta napaljeni i bolje su otvorili utakmicu..Moram priznati,jako solidna ekipa..Prvih 10 minuta gubili smo čak i -5(6:11)..Trener Dodig traži time-out da malo dođemo k sebi i uspjeli smo smanjiti na -2...Igrači Knina su počeli "slaviti" na poluvremenu u svlačionici..A mi? Trener je od nas tražio borbu..želju..Ako želimo ostvariti svoj cilj,a to jest viši rang natjecanja,onda se moramo boriti..I to je upravo bilo tako..Drugo poluvrijeme - totalno drugačija priča..Uspjeli smo izjednačiti nekoliko puta,a ulaskom Marka Borasa koji 3 puta zaredom pogađa protivničku mrežu,dolazimo u vodstvo zadnjih 15 min (22:19)...I tako smo zadržali prisebnost i nismo dopustili igračima Knina da nam pokvare slavlje..Najraspoloženiji igrači RK Vrgorca bili su Rade Barać (7gol) i Alen Govorko (7gol) koji su se ponovo istaknuli kao glavni nositelji naše igre..I poslije naravno slavlje u Caffe Bar Ćuk uz pivicu i pjesme..Prešli smo prvi korak za 2.ligu,pa idemo dalje..Sljedeća utakmica je na Hvaru,protiv istoimene ekipe..Svjesni smo da neće biti nimalo lako,no nedamo se..jer kao što smo rekli: 2.LIGA!! Želimo to i nema te ekipe koja će nas spriječiti,iako je sve moguće.. Do kraja natjecanja ima još puno i puno..Ali valja sve riješiti,pa onda ne trebamo ovisiti o nekome,nego da zasluženo osvojimo prvo mjesto..Znači,sljedeća utakmica HVAR - VRGORAC...do tada,pozz!!!