Forum.hr
Monitor.hr

ponedjeljak, 26.10.2009.

RK Vrgorac 34:27 RK Osejava (18:15)

Ostvarili smo i treću pobjedu u nizu..Ali ova pobjeda nije bila kao prve dvije..Imali smo samo jedan trening i vidjelo se da nismo bili oni pravi...Prvo poluvrijeme dosta slabo sa punooo grešaka..Mislili smo da će biti jednostavno za nas,no Makarani su pokazali zube i nisu se tako lako predali...U drugom poluvremenu,uz savjete našeg jednog JEDINOG trenera Z.Dodiga a.k.a. SOLDO,poboljšali smo igru i zasluženo stigli do nova 2 boda..Najbolji strijelac za RK Vrgorac - Alen Govorko(9gol.)Igrači koji su jučer nedostajali su: Mirko Vukovic,Marko Šalinović,Marko Grljušić,Marko Boras,Luka Erceg i Ivan Franić koji je jučer proslavio svoj 30.rođendan..Ivane,sretan rođendan..A ovi ostali su svi bili prehlađeni..Kada smo prvi put vidjeli raspored naših utakmica tijekom prvenstva,zaključili smo da nam se jako posrećilo...Prve 3 utakmice smo se jednostavno dogovorili da moramo pobijediti i povećati gol-razliku...Prvu utakmicu smo dobili +9,drugu +10 i sada +7...Zaista,super..Ali sada nam dolaze malo ozbiljnija ekipa..I vrijeme je da i mi postanemo ozbiljni i da ih sve isprašimo!!!!! Ovaj vikend neće se igrati 4.kolo 3.HRL-jug,zbog blagdana SVI SVETI, pa se zato odgodilo za 7/8.11.2009..Sljedeći suparnik nam je Knin 95..Rukometaši Knina su također ostvarili 3 pobjede u prvenstvu i odmah stoje iza nas..Svjesni su da će,ako nas pobjede,zasjesti na prvo mjesto..Ali ni mi se nedamo..Svjesni smo i mi da će nam to biti najvažnija utakmica u prvenstvu..To će biti spektakl..A navijači?? Njih ne trebam više zvat..Sinoć su se skoro napunile tribine i bili su uz nas i mi vam se zahvaljujemo i nadamo da ćete biti i uz nas protiv Knina..Ništa nam sada ne preostaje nego da samo uporno treniramo i da protiv Knina ostavimo srce na terenu,pred domaćom publikom i uzmemo nova 2 boda!!! I ja,kao vratar RK Vrgorca i vlasnik ovog novog bloga Vrgorca,iskreno se nadam da će RK Vrgorac ove sezone u 2.ligu..Jer vjerujem da je vrijeme za to...Zar ne??

| Navijaj (11) | Printaj | # |

ponedjeljak, 19.10.2009.

RK Kman-Kocunar 28:38 RK Vrgorac (12:20)

Da,da...ostvarili smo drugu pobjedu zaredom..Ali ovaj put u gostima,protiv ekipe koji su na početku prvenstva također startali sa pobjedom..Domaćini su bolje otvorili utakmicu,vodili su čak i 7:5,prvih 5,6min..Mi smo bili malo iscrpljeni zbog vožnje,no umor brzo prolazi i sve ide kako treba..Sve je bilo u našim rukama..Kad vidite rezultat,možda pomislite kako je ovo puno,koliko smo ih pobijedili tj. gol-razlika..no,bili bismo još uvjerljiviji da nije popustila koncetracija i da se nismo počeli zafrkavati zadnjih 10 minuta..Mislim da vam sve govori činjenica da je protivnička ekipa bila zadovoljna kad su vidjeli da su izgubili samo 10 razlike..a tijekom susreta bilo je većinom +15 za nas..Najbolji strijelci za RK Vrgorac:
Miro Škorput,Rade Barać i Alen Govorko po 7 golova...
Sada imamo dvije utakmice zaredom,gdje ćemo igrati kod kuće..Ovaj vikend igramo protiv RK Osejave iz Makarske,pa poslije te utakmice,za 2 tjedna,stiže Knin95 - također favorit u ovoj ligi..Danas smo dobili dan odmora,a sutra opet počinju treninzi..Nadam se da će biti pune tribine za ove utakmice što nam slijede jer trebaju nam pobjede,a navijači nam uvijek daju snage i volje za igrati..a ja vas osobno zovem da dođete..da navijate..I nećete se razočarati..

Kman - Kocunar - Vrgorac

Mi putujemo sutra u 13:00h za Split,a utakmica je u 16:00h..Očekujemo još jednu pobjedu,jer ipak smatram da smo mi favoriti za ovu utakmicu..Dat ćemo sve od sebe,ostaviti srce na terenu i nadam se uspješno obaviti svoj cilj,a to jest pobijediti..Mislim da nisam dosad napisao koji su igrači RK Vrgorca,pa evo da napišem:

četvrtak, 15.10.2009.

KUP - RK VRGORAC 33:36 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC ( 13:18 )

Odigrali smo prvu utakmicu kupa,gdje smo nažalost izgubili..Znalo se da je RK Hrvatski Dragovoljac favorit,jer su na 1.mjestu u 2.ligi..Iako su došli sa najjačom postavom,nismo se tako lako predali..čak je u 6.minuti susreta bilo 4:4..Gosti su cijelu utakmicu vodili,iako smo i mi imali puno prilika da preuzmemo vodstvo..Nama su nedostajala nekoliko standarnih igrača..Zadnjih 20 minuta gosti su vodili čak 8 razlike ali borili smo se do kraja i možemo slobodno hodati uzdignute glave..Pokazali smo da se možemo suočiti sa bilo kojom ekipom i da smo favoriti u 3.ligi..Najbolji strijelac za RK Vrgorac bio je Rade Barać,sa 10 golova..

| Navijaj (0) | Printaj | # |

srijeda, 14.10.2009.

RK VRGORAC 33 : 24 IMOTSKI SOKOLOVI (18:10)

Kao što vidite,ostvarili smo prvu pobjedu u prvenstvu.. Zaista lijep osjećaj,tko je mislio da će biti ovolika gol-razlika?? ne može ovo svatko,haha..šalu na stranu...Sasvim očekivana pobjeda,zaslužili smo..prvih 5 minuta vodili smo čak +6..Bilo je tehničkih pogrešaka tijekom igre,ali na kraju je sve dobro "ispalo"..Na neki način smo se osjećali zakinuto,zahvaljujući sucima,ali ništa novo...Svima je tako...a RK Vrgorac je navikao na takve provokacije..Prije utakmice,održali smo minutu šutnje za bivšeg igrača RK Vrgorca,Predraga Pavića..svaki je igrač Vrgorca nosio majcu sa njegovom slikom koja je davala spomen koliko smo ga cijenili i voljeli..Sljedeća utakmica je danas - kup,protiv Hrv.Dragovoljca..susret počinje u 18:30,pa nadamo se da će opet biti gledatelja koji će nas bodriti,kao i na utakmici protiv Imotskog,jer su nam navijači važni i daju nam snage...

RK Grude 29:27 RK Vrgorac (12:13)

Imali smo još jednu pripremnu utakmicu i drugi put zaredom izgubili...ovaj put smo igrali protiv Gruda..što se tiče prvog poluvremena,bili smo znatno bolji..kontre,akcije..sve nam je išlo..ali onda kao da smo ukleti,kad nam dobro ide,loše završi..u drugom poluvremenu : zicere,kontre - ništa nije ušlo...napad slab,obrana još gora..RK Grude nas je uspio pobijediti zahvaljujući našim greškama..ovo samo dokazuje da trebamo više proraditi na snazi..ne odmah na prvom treningu nakon 3 mjeseca bez treniranja,uzeti loptu i pucati..treba više trčati,malo i u teretanu..nadam se da će to skužiti i trener..no,na kraju sve će biti u redu..jer dobra smo momčad...i sigurno ćemo u drugu ligu ove godine..a što se lige tiče - SAZNAO SAM!!! Liga počinje 10.10.(subota),a naša prva utakmica je protiv Imotskog Sokola..Igramo kod kuće..a kao što ste mogli pročitati komentrae od Alena,našeg standarnog igrača.igramo i kup...7.10.(srijeda) protiv Dragovoljca..opet kod kuće..zamolio bi da dođete na utakmice i da nam date veliku podršku sa tribina..prije prvenstva i kupa,naš "sportski direktor" Šime srediti će da odigramo još jednu pripremnu utakmicu,protiv Zrinjskog iz Mostara..sada,kada ćete se igrati,ne znamo još...no kad saznam,javim vam...pozzzubosretan