Studeni 2007 (3)
Listopad 2007 (1)
Rujan 2007 (1)

KomeNtari ..Visish/Nevidish

Blog Rk Crikvenice.Ovaj blog se sastoji od rezultata utakmica,turnira i strijelcima kluba mlađih kadeta...

Strijelci 2.HKRL

igrač............................ut.-gol.

Zamet još jednom koban za nas

Danas smo igrali dva kola župnijske lige.Prvo smo igrali protiv Zameta.Utakmicu otvaramo i ne baš tako dobro ali se držimo i na poluvremenu odlazimo sa prednošću 7-6.U drugom poluvremenu dolazimo čak i do 3 razlike ali mi smo se opustili i Zamet to kažnjava te u dramatičnoj završnici pobjeđuje.Završilo je 18-17 za Zamet.Na kraju se još dogodio mali incident ali nećemo o tome jer to nije sportsko ponašanje.Sljedeću smo utakmicu igrali protiv Senja koji je dobro namučio Kvarnera.Do 30. minute Kvarner i Senj su bili blizu ali se Kvarner odvojio i pobjedio nekih 10 razlike.Mi smo protiv Senja ušli u utakmicu odlično i bez grešaka te je u već 10. minuti bilo 10 razlike za nas.Taj tempo se nastavio iako je igrala i druga postava.Svi su igrali a i postigli golove.Krajnji rezultat je bio 32-15 i tako smo povećali gol razlike.Sve čestitke Zametu na još jednoj borbenoj utakmici,ali jednostavno kad nejde onda nejde.Sljedeću nedjelju igramo državnu ligu.Igramo protiv Dubrave Zg i Dugog Sela.Nadamo se da nećemo otići doma bez bodova.

Senj – Crikvenica 15:32 (3:12)

SENJ: Staraj, Ćosić, Lopac 6, Ježić, Mesić 1, Tomljanović 1, Samardžija 1, Miletić 2, Zrinski, Fero, Nekić 4.
CRIKVENICA: Trošelj, Anušić, Omerašević 4, Antić 5, Margeta 5, Mutiši 5, Stojanović 5, Pađen 1, Butorac 1, Car 1, Omić 4, Mazzarolli, Deranja.

Crikvenica – Zamet 17:18 (7:6)

CRIKVENICA: Trošelj, Anušić, Omerašević, Antić 2, Margeta 2, Mutiši 6, Stojanović 3, Pađen, Butorac, Car, Omić 3, Mazzarolli 1, Deranja.
ZAMET: Blečić 1, Čubelić 2, Harbić 1, Čutorić 1, Kovačić 3, Dilji 2, Tičić, Vučetić 3, Sinanović 4, Lovričić.

Gradska Dvorana Ogulin

11:00 Crikvenica-Dubrava Zg
14:00 Dugo Selo-Crikvenica

| CoMeNtIrAj (21) | PriNtAj | # |

nedjelja, 16.03.2008.

Nova 4 boda

Danas smo igrali 11. i 12. kolo županijske lige.U prvom susretu igrali smo protiv ekipe Omišlja.To je momčad sa dna tablice ali nismo nikog htjeli podcjenjivat.U utakmicu smo krenuli odlično.Na poluvrijeme se odlazi sa 10 golova prednosti.Ulazi druga postava i taj rezultat povećava za još 5 golova.Krajnji rezultat je bio 30-15 za nas.Odmah poslije te utakmice čekala nas je utakmica sa Matuljima koje smo prošli tjedan glatko dobili s 10 razlike.Znali smo da to nije ista ekipa i da su konačno kompletni.U utakmicu ulazimo loše i gubimo 7-2.Trener uvodi 3 igrača iz druge postave i na krilima pivota Jadranka Stojanovića i Armenda Mutišija rezultat na poluvremenu je 14-11 za nas.U drugo poluvrijeme ulazimo sa promjenom golmana.Došli smo 6 golova prednosti,no opustili smo se i u zadnjim minutama Matulji stižu rezultat.Na kraju je završilo 24-21 za nas,i kući smo se mogli sretno vratiti sa 4 boda.

Crikvenica – Matulji 24:21 (14:11)

CRIKVENICA: Trošelj, Deranja, Vukoja, Butorac 1, Antić 4, Margeta, Mutiši 8, Omerašević 2, Stojanović 9, Pađen, Mazzarolli, Omić, Anušić, Car.
MATULJI: Sorić, Slavić, Jarnjević 5, Jelušić 6, Cerović, Stašić, Sorić, Kučić 1, Alaupović 4, Ratkajec, Turković 2, Dretvić 3, Železnik.

Omišalj – Crikvenica 15:30 (6:18)
OMIŠALJ: Alešković, Jurić 2, Džida 2, Vučković 2, Vičević 6, Pržulj 1, Šokota 2, Božičević, Buljević.
CRIKVENICA: Trošelj, Deranja, Vukoja 3, Butorac 2, Antić 1, Margeta 6, Mutiši 4, Omerašević 2, Stojanović 4, Pađen 1, Mazzarolli 3, Omić 1, Anušić 2, Car 1.

PET GOLOVA CRIKVENIČANIMA – Vjenceslav Jarnjević (Matulji)

| CoMeNtIrAj (79) | PriNtAj | # |

ponedjeljak, 10.03.2008.

Iz Samobora ipak sa 2 boda

Ovu subotu smo igrali 9. krug državne lige za mlađe kadete.U samoboru su nas čekali Rudar i Matulji.Na početku puta saznajemo da nam nema par igrača među kojima i naš prvotimac Mutiši.No bez obzira na to krenuli smo u Samobor po što bolji uspijeh.Protiv Rudara smo krenuli loše,no Rudar to nezna iskoristit i cijelo vrijeme se držimo na 2 razlike.Zadnjih 10 minuta popuštamo sve više i na kraju izgubimo sa čak 6 golova razlike.Konačan rezultat je bio 24-18.Drugu smo igrali protiv ekipe Matulja.Očekivali smo pobjedu ali nikog ne podcjenjujemo pa tako nismo ni Matuljce.Prvih 15 minuta prva postava radi prednost od 10 razlike.Ulazi kompletna druga postava i taj rezultat drži do samoga kraja.Krajnji rezultat je bio 31-21.
I čestitke ekipi Ogulina koja je osigurala završnicu pobjedom protiv Rudara.No samo im nije trebao onaj incident na samom kraju utakmice.Pozdrav do sljedećeg kola županijske i državne lige.