Studeni 2007 (3)
Listopad 2007 (1)
Rujan 2007 (1)

KomeNtari ..Visish/Nevidish

Blog Rk Crikvenice.Ovaj blog se sastoji od rezultata utakmica,turnira i strijelcima kluba mlađih kadeta...

Strijelci 2.HKRL

igrač............................ut.-gol.

Porazi pa turnir

Ovu nedjelju smo igrali u Crikvi protiv Karlovca i Gorice.Obadvije smo utakmice otvorili sa serijom 5-0 i onda smo pali.Izgubili smo obadvije utakmice,Protiv Karlovca 27-17 i protiv Gorice 24-18.To je bio jako loš vikend i treba krenuti dalje.Sutra idemo u Mađarsku na turnir.Idemo u grad Harkany.Nadam se da ćemo se dobro zabaviti i osvojiti taj turnir.Vraćamo se u nedjelju navečer.U nedjelju igramo utakmice protiv medvešćaka i dubrave..nadamo se da ćemo uzet barem 2 boda..

| CoMeNtIrAj (42) | PriNtAj | # |

srijeda, 23.01.2008.

Dobar nastavak sezone

Ovu nedjelju je počela županijska liga za mlađe kadete.Mi smo igrali protiv uvijek negodnih Pećina.U prvom našem susretu ove sezone u državnoj ligi smo izgubili 19-18.Taj put nam je nedostajalo pola momčadi,no ipak to nije bilo opravdanje.Ovaj put smo došli skoro u najjačoj postavi no srednjeg nam nije bilo.Ovaj put smo Pećine shvatili ozbiljno i nismo im dali slobode i nisu nikako mogli igrat.Obranu smo stisnuli ko nikad do sad,a to se i vidi da smo do 18. minute primili jedan gol.Na poluvrijeme odlazimo sa 10 razlike i sa samo 3 primljena gola.U drugom poluvremena trener je bio prezadovoljan i stalno je rotirao igrače tako da su svi imali prilike igrat.Krajnji rezultat je bio 20-8.Mi smo kao i trener bili prezadovoljni samom pristupu igri i obrani.Možemo reći da ako ovako nastavimo igrati da bi se mi mogli kvalificirati za državnu kadetsku ligu.No da bi to uspjeli moramo bit među prvih 5 bez prvoligaša.U ovu subotu igramo doma protiv Karlovca i Gorice.Barem možemo pokušati nekako ugroziti Karlovac i Goricu.A Ogulin će najvjerovatnije igrati bez glavnog igrača koji se ozljedio na turniru ovu subotu.

Evo nas opet

Evo i mi smo počeli s treninzima u ponedjeljak..Trener nam je rekao da nema više zajebancije da sad moramo uhvatiti tu državnu ligu za kadete sljedeće godine.A uhvatit je možemo ako budemo među prvih pet bez prvoligaških ekipa..znači bez Zameta,Karlovca,Medvešćaka,Gorice,Dubrave,Zagreba..Trener nam je najavio da sljedeću tjedan u nedjelju opet igramo kod kuće.Igramo prtovi Karlovca i Gorice.Sada imamo dva tjedna da se pripremimo za te utakmice barem da uzmemo bod protiv Gorice.E da,i vjerovatno idemo u Mađarsku ali se još nezna kada,ali uskoro.Pozdrav rukometašima Ogulina,Zameta i Kvarnera i nadamo se da ćete dobro proći na turniru.