Studeni 2007 (3)
Listopad 2007 (1)
Rujan 2007 (1)

KomeNtari ..Visish/Nevidish

Blog Rk Crikvenice.Ovaj blog se sastoji od rezultata utakmica,turnira i strijelcima kluba mlađih kadeta...

Strijelci 2.HKRL

igrač............................ut.-gol.

Iz Istre sa 3 boda

Jučer smo igrali 7. krug državne lige.Ovaj put smo išli u goste Areni.Prvu utakmicu smo igrali protiv Arene.U utakmicu ulazimo savršeno i odmah na početku se odvajamo.Na poluvrijeme odlazimo sa čak 13 golova prednosti.Trener uvodi drugu postavu i ta se prednost sve više i više smanjivala.U 37. minuti dolazimo na rezultat 24-20 za nas.Trener nije htio riskirat i uvodi prvu postavu i rezultat na kraju pokazuje i ne tako uvjerljivu igru.Završilo je 27-21.Drugu utakmicu smo igrali sa Mladim rudarom iz Labina.U utakmicu ulazimo katastrofalno i od samog početka gubimo sa 4-5 razlike.Na poluvrijeme odlazimo sa katastrofalnim rezultatom 18-11 za Labin.U drugom poluvremenu smo se odlučili trgnuti i do samog kraja stižemo rezultat i uspijevamo povesti 23-22.U drugom poluvremenu smo obranu igrali perfektno i primamo samo 6 golova dok smo zabili 13.Krajnji rezultat je bio 24-24 iako smo imali napad za pobjedu.Sljedeći tjedan se igra županijska liga i očekujemo pobjede.Trenutačno smo drugi u županijskoj ligi iza vodećeg Zameta koji ima dva boda više od nas sa samo jednim porazom u ligi.

Na zahtjev dosta osoba u komentarima i preko msn-a primio sam ideja da stavim slike igrača i tako...pa vam dajem da vi odlučite dali je to dobra ideja.

Mislite li da trebamo staviti slike igraca i nesto o njima???

4 lagana boda

Danas smo igrali 9. i 10. kolo županijske lige.Prvo smo u 9 ujutro igrali zaostalu utakmicu protiv Kvarnera.Utakmicu otvaramo sjajno,i brzo se odvajamo na 5-6 razlike.Mi smo pojačavali tempo dok je Kvarneru išlo sve gore.Do kraja poluvremena prva postava je još više razbila otpor Kvarnera.Pa tako na poluvrijeme odlazimo sa čak 11 golova razlike.U drugo poluvrijeme je krenula prva postava.U prve 2-3 minute bilo je 13 razlike za nas,ali trener uvodi drugu postavu i sami rezultat držimo do kraja i pobjeđujemo sa 7 razlike.Drugu smo igrali protiv Ogulina.Ogulin nije bio kompletan u potpunosti.Od početka se znalo da ćemo lakše pobjediti,no nismo se opustili.Na poluvrijeme odlazimo sa nekih 10 razlike.Trener u drugom poluvremenu rotira igrače i cijelu utakmicu smo držali tu prednost da bio na kraju završilo 27-14 za nas.U te dvije utakmice smo pokazali da možemo kad hoćemo i pokazali su se neki igrači s kojima je trener posebno radio ovih tjedana.Sada smo 2. na županijskoj ljestvici i zaostajemo 2 boda za vodećim Zametom.Sljedeće kolo igramo državnu ligu sa Arenom i Mladim rudarom u Puli.Nadamo se dobroj igri.

Matija Golik u zagrljaju Paula Derossia

| CoMeNtIrAj (69) | PriNtAj | # |

četvrtak, 14.02.2008.

Polovičan uspijeh u Zagrebu

Ovu nedjelju smo igrali u Zagrebu,točnije u Dubravi.Pri putovanju su nam misli još bile na izgubljenim bodovima protiv Gorice i Karlovca iako smo ih trebali dobit,i da smo dobili bi iši u kadetsku sljedeće godine.Došli smo u Zagreb,pola nas neispavano nakon subotnjih izlazaka.Prvo je Ogulin otvorio utakmicu protiv Medvešćaka.Svi smo mislili da je Ogulin u stanju pobjedit Medvešćak,ali u ovom slučaju nije im bilo glavnog golmana.Izgubili su 15-24 i tako došli do poraza nakon dosta vremena.Poslije te smo mi igrali sa Dubravom.Prošle godine su nas dobili 3 razlike u Crikvenici,a Medvešćak 6.Ovaj put smo u igru ušli vrlo ozbiljno i od samog početka se namećemo kao favoriti.Na poluvrijeme se odlazi sa 11-8 za nas.Do kraja utakmice vrlo teško smo igrali jer nam je sudac isključio dosta igrača.No 7-8 minuta prije kraja mi dolazimo do najveće prednosti na utakmici 5 razlike.Do kraja je bilo i 10 ali su igrači Dubrave uspijeli smanjiti na 8.Krajnji rezultat je bio 25-17.Slijedila je tekma Dubrave i Ogulina.Ogulin se na samom početku nametnuo i na kraju pobjedio sa 9 razlike(26-17).Čestitke Ogulinu!!I na kraju smo mi onako izmoreni igrali protiv Medvešćaka,cijela je utakmica bila u sporom ritmu.Oni su držali utakmicu na 3-4 razlike i tako je do kraja držali.Završilo je 25-20.Dobili smo pojačanje koje bi trebalo pomoći ekipi.Više ćete doznat kad taj transfer bude u potpunosti gotov.wavewavewaveOvaj tjedan u subotu igramo protiv Ogulina i Kvarnera.I nadamo se da će što više ljudi doć gledat utakmice protiv uvijek neugodnih ekipa.I za kraj bih pohvalio golmana koji je protiv Dubrave skupio 27 obrana.partyparty..I strijelci utakmica u nedjelju..

Crikvenica-Medvešćak 20-25
Crikvenica:Antić 5,Margeta 4,Derossi 3,Omerašević 3,Mazzaroli 2,Anušić 1,Mutiši 1,Pađen 1,Car,Butorac,Stojanović

Crikvenica-Dubrava 25-17
Crikvenica:Mutiši 8,Stojanović 3,Margeta 3,Derossi 3,Mazzaroli 3,Antić 2,Butorac 2,Anušić 1