bbb-oriovac

četvrtak, 18.05.2006.

Bit ćemo prvi,dat ćemo krvi...... (2.)

Jučer je odigrano i 32.kolo 3.HNL skupine istok.
Naš Nk "Oriolik" je otputovao u Osijek u goste kod Nk "Elektra".Za dobru atmosferu poslije utakmice se pobrinuo Dominik Milinković,koji je u 66. minuti zabio pobjedonosni pogodak za "crvene".
Dakle, Nk "Elektra" Osijek - Nk "Oriolik" Oriovac 0:1.
Igrač utakmice je taj isti,gore navedeni.BRAVO!!!!!

Porazom prvoplasirane Nk "Croatie",smo se mi i Nk "Olimpija" približili vrhu uz samo bod zaostatka.
Iduće 33.kolo se u Oriovcu igra derbi,o tome i o drugim stvarima ćemo još pisati.

Pogledajte i ostale rezultate i tablicu 3.HNL skupine istok nakon 32. kola....

UPDATE BY M...

Vidim da se Brx nije sjetio, a i ja sam umalo zaboravio...Ljudi, danas nam je rođendan. Prije točno godinu dana u 17h i nešto minuta je nastao ovaj blog. Evo malo statistike:

Datum i vrijeme prvog posta: 18.05.2005. (17:47)
Zadnji post napisan: danas
Ukupno postova: 84
Broj postova u zadnjih 30 dana: 7
Broj postova u tekućem mjesecu: 6
Prosjek postova po tjednu: 1.6
Prosjek postova po mjesecu: 7
Mjesec s najviše objavljenih postova: lipanj, 2005. (16 postova)
Mjesec s najmanje objavljenih postova: siječanj, 2006. (2 postova)
Najveći broj neaktivnih dana između postova: 29
Broj dana bez postova: 293
U koje doba dana najčešće pišete postove: poslijepodne (14 - 16 sati) i navečer (16 - 22 sata)