NK TRNSKI Nova Rača

ponedjeljak, 22.08.2011.

TRNSKI - DINAMO 0:1

Poraz od predavačkog Dinama nebi trebalo shvaćati tragično... Porazi su sastavni dio svakog sportskog nadmetanja i to nije ništa neobično i strano. Ono što mene najviše veseli je pristup i htijenje svih pojedinaca u drugom poluvremenu. Namjerno sam prvo spomenuo drugo poluvrijeme, jer je ono pozitivniji dio utakmice... A pedagogija kaže da uvijek trebamo ići od pozitivnih stvari prema negativnima... Loš je bio ulazak u utakmicu, kao i cjelokupno prvo poluvrijeme. Djelovali smo prilično nezainteresirano i nemotivirano. Kao da se osjećao i djelić umora... Iz jedne početničke greške u fazi obrane, Dinamo dolazi u vodstvo od 1:0, što će se kasnije pokazati i kao konačni rezultat utakmice. U već spomenutom drugom dijelu zaigrali smo prilično življe i agresivnije, te permanentno stvarali pritisak na gol gostiju. Ovaj put izostala je realizacija, a najviše se osjetio nedostatak Dokmanovića koji je pauzirao zbog lakše ozljede. Svi udarci Vargića, Cajnera, Jukovića i ostale družine završavali su u rukama gostujućeg vratara ili "kod Gere"... Dinamo je i na taj način pokazao da ima najčvršću obranu lige predvođenu Draženom Fejerom.
Nama preostaje odraditi tri treninga tijekom tjedna, te se što bolje pripremiti za 1. kolo koje je na rasporedu već u nedjelju. Protivnici su naši stari znanci iz Končanice...

NK TRNSKI: Srbić, Žager, Žunac, Maričić, Debač, Juković, Grđijan, Cajner, Dragosavljević, Vargić, Ječminek
Još su igrali: Baršić, Piragić, Brnić I., Gluhak

Izbornik: Dario Jaušić

22.08.2011. u 19:18 • 3 KomentaraPrint#