Uskoro...

15.06.2011. u 12:59 • 4 KomentaraPrint#

ponedjeljak, 13.06.2011.

Hajduk - Trnski 3:2

Napokon smo jednu utakmicu ovog proljeća započeli bez nervoze i bez opterećenja... Cilj nam je bio odigrati utakmicu bez kartona. S obzirom da smo ove godine pretjerali malo sa kartonima, čak osam igrača je "visilo u zraku". Rezultat nam je bio u drugom planu, bitno je bilo ekipu sačuvati za prvih nekoliko jesenskih kola. Vidljivo je bilo da su igrači Hajduka ušli u utakmicu sa 110% i da su željni pobjede. Iskoristili su naše pogreške i tijekom prvog poluvremena i poveli 2:0. Mi, po dobrom starom običaju, svoje prigode nismo realizirali... Nakon jedne takve prigode Cajnera, domaćini u idućem napadu koriste nesmotrenost u našoj obrani i dolaze u vodstvo od 3:0... Međutim, nekoliko izmjena u našim redovima osvježilo je ekipu. Ulaskom Ječmineka, Brnića, Cindrića, a ponajviše vratara Baršića u ulozi teškog centarfora stvaramo šansu za šansom, ali nažalost samo su lopte Vargića i Cajnera odsjele iza leđa domaćeg vratara za konačnih 3:2.

NK TRNSKI: Srbić, Žager, Piragić, Vargić, Grđijan, Juković, Dragosavljević, Cajner, Maričić, Oliva, Dokmanović
Još su igrali: Cindrić M., Baršić, Cindrić J., Brnić, Ječminek
Izbornik: Dario Jaušić

13.06.2011. u 21:15 • 2 KomentaraPrint#

ponedjeljak, 06.06.2011.

Konačno sigurni...

Teška nam je bila ova nedjelja... Vrijeme samo po sebi, nervoza, strah od promašaja, strah od greške, od poraza... Sve se je to osjetilo. Znali smo da je Bilogorac nepredvidiva ekipa sa nekoliko kvalitetnih pojedinaca koji mogu donijeti prevagu. Bod nam je bio dovoljan, išli smo po sva tri... Ali oprezno, čekajući svoju priliku, čekajući grešku protivničke obrane. Nekoliko takvih je bilo tijekom prvog poluvremena. Najizglednije prilike imao je Đuro Oliva. Međutim, ovo ga proljeće neće gol. Uspješno odrađuje obrambene zadatke, sudjeluje u akcijama iz kojih se postižu pogotci... samo nedostaje realizacija. Odahnuli smo krajem prvog poluvremena... nakon jednog prodora po lijevoj strani, Grđijan biva rušen u šesnaestercu Bilogorca... Siguran izvođač kaznenih udaraca ovog proljeća je Cajner, koji je i ovaj put bio neumoljiv... 1:0 rezultat je prvog dijela utakmice... Početak drugog dijela je bio poprilično "smušen". Nismo ušli skoncentrirano, i poklonili smo nekoliko lopti gostima, no srećom po nas, Bilogorac u svojim redovima nije imao raspoloženog strijelca. Dobro nam je došao prekid utakmice uzrokovan ledom i kišom... Malo smo u svlačionici sabrali glave i u nastavak drugog poluvremena ušli puno ozbiljnije i smirenije. Jedan bijeg Jukovića bio je dovoljan za povećanje vodstva na 2:0 i mirniju završnicu utakmice... i konačno miran san...

NK TRNSKI: Baršić, Žager, Piragić, Vargić, Grđijan, Dragosavljević, Cajner, Cindrić J., Oliva, Dokmanović
Još su igrali: Cindrić M., Brnić, Ječminek

06.06.2011. u 13:50 • 23 KomentaraPrint#