1 - Fatos Hoxha, Dražen Novoselac, Slaven Novoselac

MNK POTPIĆAN 98´ - AKTUALNI PRVAK HRVATSKE

08.05.2008., četvrtak

Poraz na kraj, sve u svemu - USPJEŠNA SEZONA

Na kraju jedne predivne sezone za novake u ligi, MNK POTPIĆAN 98 dogodio se poraz zbog kojeg malo tko plače. Petoplasirana momčad prvenstva nema za čim žaliti jer su dali sve od sebe, i ostvarili povijesni uspjeh. Potvrdili su se kao prvoligaši i u sljedeću sezonu ulaze kao stabilan prvoligaš kojeg nitko ne želi u svojoj dvorani.

MNK POTPIĆAN 98 - MNK MEJAŠI 0:3
[Matija - Petar Simunić 3x]

Gosti su uistinu bili za koplje bolji ali ključnu ulogu odigrao je mladi Simunić koji je s tri prekrasna pogotka pobjedu odnio u Split. Matiji Petru čestitamo kao i cijeloj momčadi Mejaša koji su se pokazali kao pravi sportski prijatelji koji će uvijek u Labinu - biti dobrodošli.

Imagesforme.com - Besplatan upload slika i fotografija

- 20:49 - Komentari (1) - Isprintaj - #

06.05.2008., utorak

Dolaze Mejaši, Potpićanci po pobjedu

Iako su izgubili u Splitu, Potpićanci na sutrašnji susret gledaju sa optimizmom u očima. Dobro je poznato da su rijetki oduzimali bodove iz Labina pa se za nadati da neće ni Mejaši.

Rezultat prve utakmice:

MNK MEJAŠI - MNK POTPIĆAN 98 7 : 3

Podsjećamo, kod prolaza se ne gleda gol-razlika već se igra na dvije pobjede, tako da je našima sutra dovoljna pobjeda i od jedan razlike pa još uvijek tinja nada za prolaz ako se dobije u Splitu...

- 22:33 - Komentari (0) - Isprintaj - #

03.05.2008., subota

Nikako do pobjede u Splitu

Malonogometaši Potpična 98. večeras su u Splitu, bez nekolicine standardnih prvotimaca pretrpjeli pravi mali rezultatski brodolom protiv domaćih Mejaša u prvom susretu Ľ završnice malonogometnog prvenstva Hrvatske. Splićani su još na poluvremenu vodili sa nedostižnih 4:1. Nastavak je donio nešto ravnopravniju igru ali gosti ni u jednom trenutku nisu ozbiljnije ugrozili razliku domaćih. Završilo je visokih 7:3 za Mejaše.

Poveli su domaći na samom početku, u trećoj minuti preko Bokana. Osam minuta nakon toga Smoljo povećava na 2:0 za domaće. Petnaesta minuta donosi in treći domaći a drugi gol Bokana. Što se tiče domaćih golova prvo poluvrijeme zaključuje Matija Petar-Simunić u sedamnaestoj minuti golom za 4:0. A prvi
gostujući za konačni rezultat poluvremena postigao je Miletić u njegovoj zadnjoj minuti, 4:1.

Nastavak otvara Jelić golom u dvadeset petoj minuti za 5:1 vodstvo domaćih. Smanjuje Ostojić četiri minute kasnije ali Smoljo novim golom samo minut nakon toga ponovno dovodi domaće do četiri gola prednosti, 6:2. Još dva gola u zadnjim minutama, po jedna na obje strane. Najprije treći puta večeras pogađa Bokan a nakon toga, svoj drugi gol, za konačnih 7:3 postiže Ostojić iz penala.

Sve u svemu više nego zaslužena pobjeda domaćih malonogometaša a Potpićancima ostaje nada u naredne dvije utakmice, naravno ako dobiju prvu u Labinu.

SPLIT: Mala dvorana KSC“Gripe“ GLEDATELJA: 150
SUCI: Proleta i Kristić (obojica Dubrovnik)
DELEGAT: Bajić (split)

SPLIT: MNK Mejaši-MNK Potpićan 98. (Potpićan) 7:3 (4:0)

MNK MEJAŠI: Gabrić, Jelić, Vujević, Bikan, Kovačić, Ćubelić, Petar-Simunić, Žarković, Smoljo, Tokić, Dlaka.
TRENER: Mladen PERICA

MNK POPTIĆAN 98. (Potpićan): Funčić, Drndić, Težak, Hoxha, Ostojić, Rožajac, Fejzić Ad., Fornažar, Miletić.
TRENER: Jasminko MUJIĆ

- izvješće s Labinsporta

- 06:31 - Komentari (0) - Isprintaj - #

01.05.2008., četvrtak

Najmlađi u Kostreni

U ovim trenucima naši najmlađi malonogometaši, a to su 98´, 99´ i 2000´godište igraju turnir "JOMA KUP 2008" koji se održava u Kostreni. Pod vodstvom Fatosa Hoxhe odigrali su i prvu utakmicu turnira koja je završila 0:0.

- 11:08 - Komentari (0) - Isprintaj - #

NAJAVA Četvrtfinala Play-offa

MNK MEJAŠI - MNK POTPIĆAN 98 [02.05.2008. u 21:00 h]

Ovog vikenda igraju se prve utakmice četvrtfinala play-off Prvenstva Hrvatske. Naši dečki putuju u Split na dvoboj protiv Mejaša. S njima su odigrali dvije medjusobne utakmice ove godine:
MNK MEJAŠI - MNK POTPIĆAN 98 4:3
MNK POTPIĆAN 98 - MNK MEJAŠI 3:2

Iz rezultata se može isčitati da su ove momčadi podjednake i da svatko može u polufinale play-offa. Prednost Mejašima daje činjenica da se eventualna treća utakmica igra u Splitu, na njihovom terenu, no to ne mora značiti puno jer su Potpićanci i na gostovanjima oduzimali bodove.

Za kraj ostavljam sliku momčadi MNK Potpićna 98 u nedjelju u Splitu, protivnik - Novi Marof.

- 10:56 - Komentari (0) - Isprintaj - #