MNK POTPIĆAN 98´ - AKTUALNI PRVAK HRVATSKE

HIMNA

- 18:31 - Komentari (0) - Isprintaj - #

25.11.2007., nedjelja

Poraz pod Marjanom...

Večeras su malonogometaši Potpićna 98 iz Potpićna u okviru Prve hrvatske malonogometne lige u Splitu odigrali prvenstvenu utakmicu protiv momčadi Mejaša. Utakmica se igrala u maloj dvorani KSC"Gripe". Nakon početnog ispitivanja snaga domaći su prvi došli u vodstvo u 6. minuti golom Smolje ali Potpićanci u istoj minuti uspijevaju poravnati preko Rožajca. Domaći ponovno dolaze u vodstvo u 15. minuti preko Jakića. Gotovo do polovice drugog nastavka nije više bilo golaova da bi Subelić u 29. minuti povećao prednost domaćih na 3:1. Već u narednoj minuti Drndić uspjeva smanjiti na gol zaostatka ali tri minute prije kraja Rožajac svojim drugim golom poravnava na 3:3. Kada se činilo da će utakmica završiti neriješeno Jelić također postiže svoj drugi gol i postavlja konačni rezultat utakmice, 4:3 za domaćina.

SPLIT: MNK MEJAŠI (Split)-MNK POTPIĆAN 98 (Potpićan) 4-3 (2:1)

4:3 Jakić 38. minuta

MNK MEJAŠI : Gabrić, Jelić, Vujović, Bokan, Kovačić, Čubelić, M.P.Simunić, Žarković, Jakić, Smoljo, N.Simunić, Dlaka.
TRENER: Mladen Perica Štrla

MNK POTPIĆAN 98: Funčić, Mehić, Radmanović, Peruško, Rožajac, Drndić, Runko, Sandić, Hodžić, Miočić, Radusin.
TRENER: Jasminko Mujić

Obrađen tekst s LABIN SPORTA

- 10:23 - Komentari (0) - Isprintaj - #

16.11.2007., petak

Izvješće s utakmice protiv MNK Vrgorca

U odličnoj predstavi malonogometaši domaćeg Potpićna 98 došli su u 6. kolu do svoje 4. pobjede u Prvoj hrvatskoj ligi; nadigravši goste iz Vrgorca u svim elementima hakla,

U prvom dijelu Potpićanci su uglavnom promašivali od čega je najbolju prigodu propustio Hodža u 3. minutu, pogodivši iz neposredne blizine vratnicu gostujućeg gola.

Rožajac i, kasnije će se pokazati najbolji pojedinac susreta Radusin u dva navrata nisu realizirali stopostotne prigode za domaće.

I gosti su imali svojih prigoda. U dva navrata izvanredno je reagirao domaći vratar Funčić.

Ipak da prvo poluvrijeme ne završi bez lopte u mreži pobrinuo se Radusin koji je odličan pas Hodže pospremio iza leđa najboljeg gostujućeg igrača u prvom dijelu, vratara Perkovića.

Gotovo na samom početku nastavka, u 26. minuti gosti poravnavaju preko Marića ali samo 2 minute kasnije domaći ponovno vode. Ovaj puta je strijelac Drndić koji je iskoristio nesmotrenost domaće odbrane i jednu presječenu loptu pospremio u njihovu mrežu.

Bila je to 28. minuta a Radusin već minutu kasnije povećava na nedostižnih 3:1, golom koji je dosta sličio onom prethodnom koji je postigao Drndić.

U zadnje tri minute gosti kreću na sve ili ništa, uvode još jednog igrača u polje umjesto vratara. Takva igra ih je stajala još dav domaća gola u zadnjoj minuti. Oba puta je strijelac bio Radusin, za svoja ukupno 4 gola na utakmici.

Kod domaćih, najbolji su bili četverostruki strijelac Radusin i uvijek standardno pouzdani Drndić a kod gostiju Perković je zadržao i epitet igrača susreta, spasivši goste od znatno uvjerljivijeg poraza.

LABIN: Sportska dvorana SŠC"Mate Blažine" GLEDATELJA: 500

SUCI:

Nikola Petir (Kašina)
Igor Pristovnik (Pula)

DELEGAT:
Marijan Dobrović (Zagreb)

LABIN: MNK POTPIĆAN 98 - VRGORAC PIVAC (Vrgorac) 5:1 (1:0)

5:1 Radusin (39)

MNK POTPIĆAN 98 (Potpićan) : Fumčić, Medić; Radmanović, Martedić, Sandić, Rožajac, Drndić, Ad. Fejzić, Hadžić, Al. Fejzić, Radusin, Hoxha.

MNK VRGORAC PIVAC (Vrgorac) :Perković, Vrcan, Ademi, Marić, Bebić, Malvasia, Pervan, Martinac, Crnalić, Herce, Klesić.

TRENER: Vladimir Bebić

kopirano s LABIN SPORT-a

- 21:13 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Petarda "izgubljenim" Vrgorčanima

MNK Potpićan 98 - MNK Vrgorac 5-1

(Dalibor Radusin 4x i Keven Drndić za domaćine a Marić za goste)

- 20:35 - Komentari (0) - Isprintaj - #

15.11.2007., četvrtak

Kapetanovo mišljenje prije derbija s Vrgorcem

Prije svega,

utakmica se igra sutra u 16:30.

Kapetan Keven Drndić nagovješćuje tešku utakmicu i misli da je realno da će Vrgorčani napustiti Labin pognutih glava:

Biti će to jako teška i do zadnje minute neizvjesna utakmica u kojoj nade polažemo i u našu vjernu publiku koja nas je do sada dobro bodrila. Očekujem da njihova podrška neće izostati ni u petak unatoč činjenici da smo prisljeni igrati u ovom gluhom terminu. Sve u svemu držim da je realno očekivati našu novu pobjedu. Vrgorčane smo već dva puta do sada pobjedili

Evo, bolje najave ne može biti...Dođite svi!

DUBROVNIK -
Gradska dvorana. Gledatelja: 200. Suci: Ajduković i Silić (oba Split). Strijelci: 0:1 Drndić (9), 0:2 Drndić (20), 0:3 Radusin (36), 1:3 Salacan (40). Žuti kartoni: Raguž (Square), Rožajac (Potpićan 98).
SQUARE: Tomičić, Cvjetković, Hasanović, Salacan, Saulan, Atijas, Ćustović, Raguž, Gvozden, Butigan, Čikor.
POTPIĆAN 98: Funčić, Mehić, Miočić, Sandić, Rožajac, Drndić, Hadžić, Fejzić, Radusin.

Malonogometaši »Potpićna '98« u odličnoj su utakmici u Dubrovniku ostvarili prvu pobjedu u gostima nadigravši starog prvoligaša »Squarea«. Od samog početka vidjelo se da će to biti tvrda utakmica. Prvu pravu priliku Drndić je imao u 5. minuti, ali je Butigan odlično obranio, a drugu u 9. minuti, koju dubrovački vratar nije uspio obraniti. Sjajno je Keven Drndić prošao dva dubrovačka igrača i onda preciznim udarcem s 10 metara savladao Butigana. U posljednjim trenucima prvog dijela Drndić je sjajno prošao po desnoj strani i »zavrnuo« loptu u šesterac, gdje je jedan domaći igrač nespretno reagirao i poslao loptu u svoju mrežu. U drugom poluvremenu domaći pojačavaju pritisak, ali nemaju stopostotnih prigoda, da bi jednom sjajnom izvedenom kontrom Radusin u 36. minuti riješio pitanje pobjednika. Do kraja utakmice domaćima su se isplatila silna napucavanja prema golu Funčića, pa je Salacan 14 sekundi prije kraja postigao počasni pogodak.

- obrađen tekst iz Glasa Istre

P.S Ne mogu a da ne kažem koliko sam razočaran odnosom Glasa Istre prema našem klubu i malom nogometu uopće.U tekstu(koji je preoskudan za jednu prvoligašku utakmicu) krivo je napisano ime dubrovačkog kluba te se tamo navodi ime "Sqere" što je potpuno krivo a da ne govorim o tiskarskoj grešci "Pitpićan" no nju možemo oprostit jer se može svakome desiti.

- 17:23 - Komentari (0) - Isprintaj - #

09.11.2007., petak

Napokon i ta gostujuća pobjeda!

MNK Square - MNK Potpićan 98 1-3

Strijelci: Keven Drndić,autogol,Dalibor Radusin za MNK Potpićan 98; a za Square Sandro Salacan

SD Gosp.polje

U Dubrovniku danas Potpićanci imaju teško,vrlo teško gostovanje.Dočekuje ih Square,ekipa koja je sposobna stvoriti problema svakome(pobjeda protiv Uspinjače) a na domaćem terenu je uvijek favorit. Uz najbolje želje našim igračima želim naglasiti da je vrlo bitno da Potpićanci danas ne izgube jer bi to bio veliki korak prema naprijed.

- 14:34 - Komentari (0) - Isprintaj - #