Komentari

zgmazoretkinje.blog.hr

Dodaj komentar (36)

Marketing


 • klasifikacije

  Ok,hvala Vam na odgovoru iako se ne slazem s tim. Smatram da bi podnjele tu ocjenu isto kako podnesu losiju ocjenu u skoli,vjerujem da im je ovo jos gore kad pred svima trenerica procita pet najboljih ili vise,a one ne mogu znati svoju ocjenu pa da ju barem mogu osobno saznati ne ispred cijelog tima ili nekako.

  avatar

  01.04.2019. (10:25)    -   -   -   -  

 • Zagrebačke mažoretkinje

  O ovome smo mnogo razmišljali. Imali smo taj sustav prije, čitale su se sve ocjene i nije polučilo dobre rezultate, upravo suprotno. Stoga je Trenerski kolegij prije par godina o tome raspravljao, analizirao sve opcije i došao do slijedećih zaključaka:

  1. Ocjene sa klasifikacije nisu ocjene djevojaka kao što su školske ocjene. One nemaju za cilj stvaranje natjecanja među djevojkama ili rangiranja.

  2. Ocjena sa klasifikacije jest informacija treneru, Trenerskom kolegiju i upravi o tome što treba raditi na svakoj konkretnoj mažoretkinji, selektiranje talentiranih djevojaka i djevajaka sa kojima treba više raditi u nekom segmentu treninga, te otkrivanje posebnih talenata kod svake djevojke (plesna izvedba, tehniciranje, koreografije kod S1A idr.). Ova ocjena je informacija trenerima i upravi, a ne informacija za same djevojke, ostale mažoretkinje grupe i širu javnost. U konačnici ocjena klasifikcije cijele grupe je i ocjena uspješnosti ili neuspješnosti trenera.

  3. Ocjene u školi su vrlo stresne po učenike, naše ocjene niti imaju taj element, niti žele imati stresnu komponentu. Niti za to ima potrebe, a niti to želimo postići. Upravo suprotno.

  4. Čim se objave ocjene one imaju negativne komponente komparacije u grupi i rangiranja a to nikako ne želimo postići. Ocjena klasifikacije ne smije i ne može biti demotivator za naše članice. Nažalost ona to je, zbog šabloniziranosti svakodnevnih ocjenjivanja u školskom sustavu.

  5. Naše ocjene nisu ni izbliza jednake kao ocjene našeg školstva, poglavito osnovnog školstva gdje 90% učenika ima ocjene odličan i vrlo dobar, što je potpuno pogrešno, kriteriji su se izgubili, a potom naše ocjene, koje su bitno sistematiziranije i imaju stvarni raspon od 1 do 5 postaju kontraproduktivne, stvaraju krivu sliku u glavama djevojaka koje su "naviknute" na odlične ocjene po difoltu. Naša ocjena 3,2 npr. jest ocjena sa kojom se u timu istinski može napredovati. A objasniti nekome da je dobio trojku (dobar) bilo bi po mažoretkinju super-demotivirajuće, zato što u našem školstvu "dobar" u svakodnevnoj realnosti nije "dobar" nego je to zapravo loša i neuspješna ocjena. Nevjerojatno je da "dobar" u glavama učenika i učitelja znači ispodprosječan, ništa posebno i predmet je negodovanja i stigmatiziranja kako roditelja, tako i šire zajednice. Ako nisi odličan ili bar vrlo dobar onda si neuspješan, jer dobar nije dovoljno!

  Stoga smo nakon puno premišljanja odlučili da ćemo čitati samo ocjene preko 4,5 odnosno 5 najboljih ocjena.

  avatar

  01.04.2019. (10:41)    -   -   -   -  

 • ja

  bravo jerko. cestitam. bilo je i za ocekivati. to si ono ti. a i do sad si imala anazmana i jos si bas ozbiljna cura koja do detalja gleda svaki nasup. bas mi je drago za tebe.

  avatar

  01.04.2019. (10:55)    -   -   -   -  

 • Klasifikacije

  U redu,razumijem sve, hvala na detaljnom odgovoru.

  avatar

  01.04.2019. (11:17)    -   -   -   -  

 • Zagrebačke mažoretkinje

  Molim i drugi puta.

  Kao što rekoh Zagrebačke mažoretkinje ni jednu jedinu odluku ne donose bez ozbiljnih i detaljnih konzultacija, analiza, projekcija i procjena svih mogućih scenarija. Ni daleko manje bitne odluke od ove koja se donijela temeljem 20-godišnjeg iskustva.

  avatar

  01.04.2019. (12:03)    -   -   -   -  

 • Maskota

  ova ptica i zec cu presmješni i slatki hahahhaha

  avatar

  01.04.2019. (12:52)    -   -   -   -  

 • ?

  Znate li vec tko ce zamjeniti Jerko?

  avatar

  01.04.2019. (13:47)    -   -   -   -  

 • Zagrebačke mažoretkinje

  Maskota:
  Da, da, zar ne?

  ?
  A nismo još o tome razmišljali. Informacija je jako friška. Sad smo koncentrirani na prvenstvo.

  avatar

  01.04.2019. (15:34)    -   -   -   -  

 • Mama

  Zamjeniti će ju Tinana,bez sumnji

  avatar

  01.04.2019. (16:21)    -   -   -   -  

 • Senior

  Želim se vratiti u tim!

  avatar

  01.04.2019. (16:21)    -   -   -   -  

 • Zagrebačke mažoretkinje

  Mama:
  Nemojte unostiti nemir u tim. Takve odluke se ne donose preko noći i potrebna je konzultacija jako mnogo ljudi da se odluka na koncu donese. Sigurno ju nećemo donijetu u roku od mjeseca dana.

  Senior:
  Dobrodošla nazad!

  avatar

  01.04.2019. (16:47)    -   -   -   -  

 • 5

  Zao nam je da ide ali opet zelimo ti svu srecu kad to volis uzivaj !

  avatar

  01.04.2019. (16:50)    -   -   -   -  

 • Roberta

  Lijepa nasa Jerko, zelim ti svu srecu u manekenskin vodama, ije to lak posao...... Nije da znam ahahhahahahaha.... Znam nekoga tko je otisao u Milano i dugo dugo bila top manekenka, ije lak posao... No ti si nasa ljepotica i sretno ti bilo nadam se da cemo imati party prije nego sto odes!

  avatar

  01.04.2019. (18:10)    -   -   -   -  

 • Prvi april

  Mislim da je ovo ipak sa Jerko fora za 1.april....

  avatar

  01.04.2019. (20:40)    -   -   -   -  

 • Zagrebačke mažoretkinje

  Dakle većina je povjerovala našoj prvoaprilskoj šali! :-)

  avatar

  02.04.2019. (00:14)    -   -   -   -  

 • Jerko

  Iznimno mi je drago i zahvaljujem se svima na lijepim rijecima, porukama podrške i predivnim željama za daljnim manekenskim uspjehom, ali do daljnjeg ostajem u Zagrebu.. ne mogu znati šta me čeka sutra, ali sigurna sam da mi prilika za Milano, jednog dana, ne gine.. 🤗

  avatar

  02.04.2019. (00:36)    -   -   -   -  

 • Senior

  Ne mogu,izbačena sam prije par godina...

  avatar

  02.04.2019. (01:06)    -   -   -   -  

 • Zagrebačke mažoretkinje

  Da, da... :-)

  avatar

  02.04.2019. (01:07)    -   -   -   -  

 • Roberta

  Dobra dobraaa a i tko nebi povjerovao kad je Iva u pitanju

  avatar

  02.04.2019. (07:00)    -   -   -   -  

 • Mama Barukčić

  Ali mora Vam se priznati da je bas uvjerljiva objava,od teksta pa preko svih slika, a i Iva izgleda prelijepo.. neka ste nas malo zezali.. smijeha nikada nije previse...

  avatar

  02.04.2019. (08:04)    -   -   -   -  

 • Zagrebačke mažoretkinje

  Je dali smo si Viki i ja truda. :-)

  avatar

  02.04.2019. (08:40)    -   -   -   -  

 • Mila

  Imam prijedlog da novce koje ste skupljali za onu curicu uplatite Mili :)

  avatar

  02.04.2019. (09:15)    -   -   -   -  

 • Zagrebačke mažoretkinje

  Kao što smo napisali novac, hranu, sanitarije i ostalo smo već predali obitelji Anić (tata Bulat je to vozio u Petrinju prošli četvrtak). Em im je trebao novac za sprovod i dugove, em je u međuvremenu tata Anić doživio moždani udar. Tragedija, tuda, jad i bol.

  avatar

  02.04.2019. (09:35)    -   -   -   -  

 • Mama Barukčić

  Oooo boze dragi..jadna obitelj a pogotovo ta zena jadna toliko se borila za kcer ,a sad joj i suprug nastrada..bas tuga ,jad i bol..nadam se da ce otac biti dobro,zelim im svu snagu da ovo izdrze..

  avatar

  02.04.2019. (10:28)    -   -   -   -  

 • Zagrebačke mažoretkinje

  Ma da, baš iz tragedije u tregediju. Vjerojatno je suprugov moždani udar i rezultiran smrti djeteta. Tako nešto malo tko može preživjeti bez najtežih posljedica.

  avatar

  02.04.2019. (10:54)    -   -   -   -  

učitavam...