Komentari

tenchee.blog.hr

Dodaj komentar (7)

Marketing


  • magnolia

    jes, i ja sam ga kupila u motovunu. meni je bilo najbolje kako sam pročitala cijeli sektor za tehnologiju, iako sam mislila da ja tu sigurno nista neću razumit. meni, recimo, fali malo vise glazbenog dijela, s malo vise ljudi, a ne samo tončijem kožulom. ali dio s najavama događanja je izvrstan! nisam mislila da ću ovo ikad napisat za neku našu novinu, ali jedva čekam idući broj;)

    avatar

    07.08.2007. (14:53)    -   -   -   -  

  • magnolia

    e, da i zaboravila sam napisat kako je vrlo osvjezavajuće sto nema sovinističkog seksa i sto imaju lezbu na četiri strane;)

    avatar

    07.08.2007. (14:54)    -   -   -   -  

  • Tenchee

    hehe, ja mislim da se ni ne spominje nigdi seks osim u članku s lezbom :D

    avatar

    08.08.2007. (10:34)    -   -   -   -  

  • i.

    ja neinformirana jadnica vidila to novo cudo u motovunu al ga odbacila jer mi izgledao kao neki sponzorski casopis...valjda je i mene naslovnica podsjetila na vip;)))

    avatar

    09.08.2007. (22:09)    -   -   -   -  

  • csirke

    hm. korisna informacija. a ja se taman pomirila da ću tu i tamo kupit preskupe časopise bez da ih čitam, čisto zbog slika. iako...pitam se ko onda kupuje sve one časopise ako nas ima toliko što negodujemo?

    avatar

    16.08.2007. (02:20)    -   -   -   -  

  • Tenchee

    a koliko nas ima, 4? :D Vidim, do dva si smišljala reklamu, to obećava :D

    avatar

    16.08.2007. (09:20)    -   -   -   -  

  • csirke

    ne. ima još ljudi koji možda ne komentiraju tu. ali ja znam da isto negoduju. dakle, ima nas bar 5 ;). i budnovala sam ja do 4, a nisam smisljala. ja ne znam ciljano smisljati. to im nemoj reci. a i pusta me lagano entuzijazam za to. no ni to im nemoj reci ;)

    avatar

    16.08.2007. (11:42)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...