Komentari

tenchee.blog.hr

Dodaj komentar (7)

Marketing


  • ss

    Bok Tenči. Kao što si u jednom postu napisala, internet zbližava ljude. Napišem ja u Googlu, Vrgorac blog i ne budi lijena pročitam sve što se nudi, naravno naiđem i na tvoj blog. Moram te pohvaliti, lijepo pišeš, zanimljiva si, iskrena, pametna. Ma mačak ti je lijep, štakor - miš simpatičan. I čitam ja , čitam i skužim da te znam, da sam te vidjela kad si bila "ajme koliko ima kose - pankerica". Išla sam s tvojom mamom u srednju školu i družile smo se u Zg za vrijeme studiranja. Ma nisi ni mogla biti drugačija nego pametna, kad imaš takvu mamu. Bilo bi mi drago kad bi se s njom koji put dopisnula, pa ću ti ostaviti svoj e-mail, silvanasurac@yahoo.com Molim te da mi napišeš njen mail i puno je pozdravi.

    avatar

    31.05.2007. (22:48)    -   -   -   -  

  • iskra

    opa, super :) reunioni prijateljstva, zakon.
    elem, otvorila sam ga. idem sad van. trebam nazdraviti kao što sam i obećala. nejasnoće će uskoro biti razjašnjene:) i.

    avatar

    01.06.2007. (22:39)    -   -   -   -  

  • Tenchee

    Ha, jesi vidila, i sad ti ne pishi blog! :D
    I evo sad da nisam izmislila da sam bila punkerica kao beba.

    A glede elem, znala sam sta znaci i prije objasnjenja :D jeij!

    @ Silvana: sad sam i ja svrljala po Vrgorac blogovima, i odusevila se kad sam vidila da je Zeljka Antunovic neki dan rekla na TVu da je zadnja knjiga koju je procitala "Vrgoracka kronika". To sam ja citala lani kod bake :) Uglavnom, bilo mi je smijesno jer se da pogodit tko raspacava knjige o Vrgorcu po SDPu :)

    avatar

    02.06.2007. (09:42)    -   -   -   -  

  • mia

    alo tenči, naletjeh na tvoj blog (pregledavajući najsvježije informacije na vrgoračkoj kronici)... odsad te čitam, obavezno. pozz iz st.

    avatar

    02.06.2007. (09:55)    -   -   -   -  

  • ss

    Ma Tenči, bila si prava punkerica, mala beba, a imala si puno tamne kose i sva je išla u zrak, ravno prema gore, nevjerovatno. U sobi je mogla biti dreka, ti si spavala ko top.
    Često puta (svaki dan) se uhvatim kako sve više ubrzavam, i žurim se, povećavam efikasnost. I onda mi dođe neko ko vozi u prvoj brzini, a je u sebi stiskam gas i mislim si "hoće li to tele više izaći" i još se naljutim, kako neko može biti tako spor i smotan. Brzo, brzo sve treba obaviti tako da na kraju dana mogu sjesti i igrati se na compu i gledati TV. I kažu svi, ako nečega postaneš svjestan, onda to možeš i ispraviti.
    Evo, vidim da ti se javljaju i druge Vrgorčanke po duši i sve ih pozdravljam.

    avatar

    02.06.2007. (14:41)    -   -   -   -  

  • pink sapphire

    Zanimljiv post ;)
    Pogotovo ovo na kraju sa bakicom i da se u njeno vrijeme sporije kretalo :)
    Pa da, to je živa istina i to tek sada vidim:)
    Kad je današnji tempo života ubrzan, ja isto stalno trčim... a ne znam zašto :)
    Lijep pozdrav!
    p.s. - ako sam dobro skužila ovo je 100.-ti post, pa čestitam!!

    avatar

    02.06.2007. (15:56)    -   -   -   -  

  • Vrgorčanin

    Samo pozdrav.

    avatar

    04.06.2007. (10:33)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...