Prvi hrvatski reket

subota, 14.10.2006.

Ljubo u polufinalu Beča

Branitelj naslova Ivan Ljubičić i ove godine nastavlja odličan niz u Beču, glavnom gradu Austrije. Ivan u 8 odigranih mečeva u ove dvije godine u Beču nije ni jednom izgubio svoj servis.

Jučer je Ivan porazio Švicarca Stanislasa Wawrinku za prolaz u 1/2 finale. Nije bilo previše problema za našeg najboljeg tenisača, te je slavio rezultatom 6:3, 6:2. 2. švicarski tenisač nije imao odgovora na odlične udarce našeg prvog reketa. U prvom setu Ivan je odmah došao do prednosti od 3:0, te tu prednost sačuvao do kraja seta. U drugom setu Ivan opet odlično počinje te radi veliku prednost od 4:0, dakle s dva breaka. Wawrinka nije mogao smanjiti taj zaostatak. Jedino je sačuvao svoja preostala dva servisa i izgubio drugi set sa 6:2. Ivan je odservirao 11 aseva, te bio ubojit na svome servisu tijekom cijelog meča. U polufinalu će Ivan igrati protiv najboljeg Slovaka, Dominika Hrbatog. SRETNO IVANE!

14.10.2006. u 16:08 • 2 KomentaraPrint#