11.O6. VARAŽDIN!
Al nas neće,neće..
Osvojeno 4.mj.na 32.memorijalu M.Kolarića u Varaždinu te 2.kupu HVZ-a, ponovljena greška kao i u Vranjicu.. "prokletstvo trećeg spoja"
Buhu hihihi
al zato smo se lijepo zabavile u društvu momaka iz Hruševca Kupljenskog i fala na roštiljčeku! mmmm
čestitke svim ekipama na osvojenim mjestima!! i našim "Biserima" na 5.mj. woOhoO momci!!
Nego, da nam se prokletsvo nastavi..kasnije smo se uputile na noćni kup u Obedišće, prva vježba, treći spoj!
al zato je tu bila druga vježba koja nam je osigurala 1.mj.
nastavilo se ludovat i veselit do ranih jutarnjih sati!
Dan kasnije uputile smo se u Bobovec, našim "susedima" iz obližnjeg kraja..
osvojeno 2.mj. iza cura iz Buševca i ispred cura iz Oštarija, čestitke i pozdravi! :D
pohvale na organizacijama, sretno svima ubuduće i vidimo se već idući vikend na 3.kupu HVZ-a
u Ivanić-Gradu!
rezultati dolaze ubrzo
< | lipanj, 2011 | > | ||||
P | U | S | Č | P | S | N |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |
oh Zaprešiću, divni kraju moj!
SADAŠNJA EKIPA:
zapovjednik: Jelena Jelačić / Tihana Dačnik
strojar: Ivana Čuk
teklić: Martina Kaluđerović / Sara Nevenka MIlić
navalni 1: Maja Posilović
navalni 2: Andrea Andrić
vodni 1: Martina Peharec
vodni 2: Matea Pupavac
cijevni 1: Antonija Kovačić
cijevni 2: Rebeka Šinko
i daaa..nesme se zaboravit na trenera
Tomislav Cerinski
HVZ
VATROGASNI PORTAL
DVD TURNAŠICA "BISERI"
DVD OŠTARIJE
DVD PAUKOVEC
VZG IVANIĆ GRAD
DVD BREGANA
DVD BREGANA - BLOG
DVD BUŠEVEC
DVD DESNO TREBARJEVO
DVD DEANOVEC
DVD MLADOST
DVD OTOK
DVD STARO ČIČE
CERINSKI
ISKRENI
DVD MOLVICE
DVD DONJA GRAČENICA
DVD BIJELA GORICA
DVD JOHOVEC
DVD HRŽENICA
DVD BOBOVEC
DVD ODRANSKI OBREŽ
DVD ČAZMA
DVD NAŠICE
PGD KEBELJ
PGD HAJDINA
FF EICHEN
DVD BIJELA GORICA
što reći o nama??
ma znate kaj, ak vas kaj zanima..sam pitajte!!hiihihihi
OŠTARIJE 1.mj.
VRANJIC (1.kup HVZ-a) 4.mj.
DEANOVEC 1.mj.
HRUŠEVEC KUPLJENSKI 1.mj.
TURNAŠICA 1.mj.
VARAŽDIN (2.kup HVZ-a) 4.mj.
OBEDIŠĆE 1.mj.
BOBOVEC 2.mj.
OTOK SAMOBORSKI 1.mj.
IVANIĆ GRAD (3.kup HVZ-a) 2.mj.
DONJA GRAČENICA 2.mj.
SV. NEDELJA 2.mj.
PAUKOVEC 1.mj.
BREGANA 2.mj.
STARO ČIĆE 3.mj.
BOBOVICA 1.mj.
JOHOVEC 6.mj.
BUŠEVEC 1.mj.
BIJELA GORICA 2.mj.
HAGANJ 1.mj.
ODRANSKI OBREŽ 1.mj.
NOVI VINODOLSKI 1.mj.
MAJŠPERK (SLO) 4.mj.
PROSINEC 1.mj.
DESNO TREBARJEVO (4.kup HVZ-a) 2.mj.
DUBRAVICA 1.mj.
NAŠICE 5.mj.
ĐAKOVO (5.kup HVZ-a) 3.mj.
u ukupnom poretku kupova HVZ-a 2.mj.
NATJECANJA 2012. god.
KRIŽ (usis) 1.mj.
PITOMAČA (usis) 1.mj.
ZELINA (usis) 1.mj.
OŠTARIJE 1.mj.
DUGI RAT (1.kup HVZ-a) 3.mj.
DEANOVEC 1.mj
IVANEC (gradsko) 1.mj.
TURNAŠICA 2.mj.
VARAŽDIN (2.kup HVZ-a) 1.mj.
BOBOVEC (2. ekipa) 3.mj.
IVANIĆ GRAD (3.kup HVZ-a) 1.mj.
SV.NEDELJA 1.mj.
PAUKOVEC 1.mj.
JASTREBARSKO (županijsko natjecanje) 1.mj.
BREGANA 1.mj.
OTOK SAMOBORSKI 1.mj.
BIJELA GORICA 2.mj.
BUŠEVEC 1.mj.
ODRANSKI OBREŽ 2.mj.