10.09.2011
...završno kolo kupa hvz-a u Đakovu!!!
Ženska ekipa osvojila je 3.mj. na kupu Đakova te u ukupnom poretku osvojeno je 2.mj. iza curka iz Ivanića, a treće mjesto je pripalo dragim nam curkama iz Donje Gračenice!!! Svima čestitke i pohvale na osvojenim rezultatima!!
Sad nam je na repertoaru proslava za 110.godina, te se planira svačana sjednica i proslava 1.listopada 2011.godine. Također nam se bliži i 9. po redu Memorijal bana Josipa Jelačića, koji će se održati u nedjelju, 2.listopada 2011. godine, sa početkom u 10h u Novim Dvorima.
Natjecatelji će biti razvrstani u sljedeće kategorije:
MUŠKI A
MUŠKI B – svi natjecatelji stariji od 30 godina
ŽENE A
ŽENE B – svi natjecatelji stariji od 30 godina
Na natjecanju će se izvoditi dvije vježbe 3-1-a po Pravilniku HVZ-a bez štafetne utrke.
Umjesto štafete organizirat ćemo prigodno povlačenje konopa koje ne ulazi u rezultat vatrogasnih vježbi, a bit će nagrađeno peharima za prva tri mjesta.
Sve natjecateljske desetine dobivaju Priznanja Memorijala bana Josipa Jelačića , a prve tri ekipe po kategorijama će dobiti Diplome, Pehare i Medalje za pripadajuće osvojeno mjesto, uz prijelazni pehar za prvo mjesto.
Rok prijave ekipa je do 28.09.2011. godine na:
mobitel: 091/ 3310 805 (Franjo Prišćan)
mail: tomislav.cerinski@gmail.com
mail: franjo.priscan@zg.t-com.hr
Kotizacije po ekipi NEMA.
Svim ekipama želim sreću, te da što bolje zatvore sezonu sa izvrsnim rezultatima, lijep provod, veselo raspoloženje, zdrav duh!!!
..uz pozdrav VATRU GASI, BRATA SPASI!!!
< | rujan, 2011 | > | ||||
P | U | S | Č | P | S | N |
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
oh Zaprešiću, divni kraju moj!
SADAŠNJA EKIPA:
zapovjednik: Jelena Jelačić / Tihana Dačnik
strojar: Ivana Čuk
teklić: Martina Kaluđerović / Sara Nevenka MIlić
navalni 1: Maja Posilović
navalni 2: Andrea Andrić
vodni 1: Martina Peharec
vodni 2: Matea Pupavac
cijevni 1: Antonija Kovačić
cijevni 2: Rebeka Šinko
i daaa..nesme se zaboravit na trenera
Tomislav Cerinski
HVZ
VATROGASNI PORTAL
DVD TURNAŠICA "BISERI"
DVD OŠTARIJE
DVD PAUKOVEC
VZG IVANIĆ GRAD
DVD BREGANA
DVD BREGANA - BLOG
DVD BUŠEVEC
DVD DESNO TREBARJEVO
DVD DEANOVEC
DVD MLADOST
DVD OTOK
DVD STARO ČIČE
CERINSKI
ISKRENI
DVD MOLVICE
DVD DONJA GRAČENICA
DVD BIJELA GORICA
DVD JOHOVEC
DVD HRŽENICA
DVD BOBOVEC
DVD ODRANSKI OBREŽ
DVD ČAZMA
DVD NAŠICE
PGD KEBELJ
PGD HAJDINA
FF EICHEN
DVD BIJELA GORICA
što reći o nama??
ma znate kaj, ak vas kaj zanima..sam pitajte!!hiihihihi
OŠTARIJE 1.mj.
VRANJIC (1.kup HVZ-a) 4.mj.
DEANOVEC 1.mj.
HRUŠEVEC KUPLJENSKI 1.mj.
TURNAŠICA 1.mj.
VARAŽDIN (2.kup HVZ-a) 4.mj.
OBEDIŠĆE 1.mj.
BOBOVEC 2.mj.
OTOK SAMOBORSKI 1.mj.
IVANIĆ GRAD (3.kup HVZ-a) 2.mj.
DONJA GRAČENICA 2.mj.
SV. NEDELJA 2.mj.
PAUKOVEC 1.mj.
BREGANA 2.mj.
STARO ČIĆE 3.mj.
BOBOVICA 1.mj.
JOHOVEC 6.mj.
BUŠEVEC 1.mj.
BIJELA GORICA 2.mj.
HAGANJ 1.mj.
ODRANSKI OBREŽ 1.mj.
NOVI VINODOLSKI 1.mj.
MAJŠPERK (SLO) 4.mj.
PROSINEC 1.mj.
DESNO TREBARJEVO (4.kup HVZ-a) 2.mj.
DUBRAVICA 1.mj.
NAŠICE 5.mj.
ĐAKOVO (5.kup HVZ-a) 3.mj.
u ukupnom poretku kupova HVZ-a 2.mj.
NATJECANJA 2012. god.
KRIŽ (usis) 1.mj.
PITOMAČA (usis) 1.mj.
ZELINA (usis) 1.mj.
OŠTARIJE 1.mj.
DUGI RAT (1.kup HVZ-a) 3.mj.
DEANOVEC 1.mj
IVANEC (gradsko) 1.mj.
TURNAŠICA 2.mj.
VARAŽDIN (2.kup HVZ-a) 1.mj.
BOBOVEC (2. ekipa) 3.mj.
IVANIĆ GRAD (3.kup HVZ-a) 1.mj.
SV.NEDELJA 1.mj.
PAUKOVEC 1.mj.
JASTREBARSKO (županijsko natjecanje) 1.mj.
BREGANA 1.mj.
OTOK SAMOBORSKI 1.mj.
BIJELA GORICA 2.mj.
BUŠEVEC 1.mj.
ODRANSKI OBREŽ 2.mj.