Evo malo javljanja iz Zap-a! Proteklih vikenda pratili su nas brojni pehovi, jednostavno nije naše vrijeme. I neće nas..al nadam se da nakon trenutne pauze što je imamo, da ćemo se ponovo zaželjet vježbat i da nekaj bu od nas...
Cure, dečki uživajte mi na moru, a i oni koji šljakaju tu na plus 40°C!!!!
Za vikend 9.7 bili smo u Johovcu, gdje smo uz brojne greške osvojile 6. mj., te u Buševcu sa vježbom 34,8 (ak se ne varam) osvojile 1.mj. Dan kasnije, 10.7 uputile smo se do LAVOVA iz Bi.Go. i tamo smo osvojile 2.mj. Moram pohvalit naše kikače koji su napravili vježbu za 51,** sec, trenerice Martina i Matea (ja) smo jako zadovoljne! Bravo klinci!!
Velik pozzz svima i mirno moree
< | srpanj, 2011 | > | ||||
P | U | S | Č | P | S | N |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
oh Zaprešiću, divni kraju moj!
SADAŠNJA EKIPA:
zapovjednik: Jelena Jelačić / Tihana Dačnik
strojar: Ivana Čuk
teklić: Martina Kaluđerović / Sara Nevenka MIlić
navalni 1: Maja Posilović
navalni 2: Andrea Andrić
vodni 1: Martina Peharec
vodni 2: Matea Pupavac
cijevni 1: Antonija Kovačić
cijevni 2: Rebeka Šinko
i daaa..nesme se zaboravit na trenera
Tomislav Cerinski
HVZ
VATROGASNI PORTAL
DVD TURNAŠICA "BISERI"
DVD OŠTARIJE
DVD PAUKOVEC
VZG IVANIĆ GRAD
DVD BREGANA
DVD BREGANA - BLOG
DVD BUŠEVEC
DVD DESNO TREBARJEVO
DVD DEANOVEC
DVD MLADOST
DVD OTOK
DVD STARO ČIČE
CERINSKI
ISKRENI
DVD MOLVICE
DVD DONJA GRAČENICA
DVD BIJELA GORICA
DVD JOHOVEC
DVD HRŽENICA
DVD BOBOVEC
DVD ODRANSKI OBREŽ
DVD ČAZMA
DVD NAŠICE
PGD KEBELJ
PGD HAJDINA
FF EICHEN
DVD BIJELA GORICA
što reći o nama??
ma znate kaj, ak vas kaj zanima..sam pitajte!!hiihihihi
OŠTARIJE 1.mj.
VRANJIC (1.kup HVZ-a) 4.mj.
DEANOVEC 1.mj.
HRUŠEVEC KUPLJENSKI 1.mj.
TURNAŠICA 1.mj.
VARAŽDIN (2.kup HVZ-a) 4.mj.
OBEDIŠĆE 1.mj.
BOBOVEC 2.mj.
OTOK SAMOBORSKI 1.mj.
IVANIĆ GRAD (3.kup HVZ-a) 2.mj.
DONJA GRAČENICA 2.mj.
SV. NEDELJA 2.mj.
PAUKOVEC 1.mj.
BREGANA 2.mj.
STARO ČIĆE 3.mj.
BOBOVICA 1.mj.
JOHOVEC 6.mj.
BUŠEVEC 1.mj.
BIJELA GORICA 2.mj.
HAGANJ 1.mj.
ODRANSKI OBREŽ 1.mj.
NOVI VINODOLSKI 1.mj.
MAJŠPERK (SLO) 4.mj.
PROSINEC 1.mj.
DESNO TREBARJEVO (4.kup HVZ-a) 2.mj.
DUBRAVICA 1.mj.
NAŠICE 5.mj.
ĐAKOVO (5.kup HVZ-a) 3.mj.
u ukupnom poretku kupova HVZ-a 2.mj.
NATJECANJA 2012. god.
KRIŽ (usis) 1.mj.
PITOMAČA (usis) 1.mj.
ZELINA (usis) 1.mj.
OŠTARIJE 1.mj.
DUGI RAT (1.kup HVZ-a) 3.mj.
DEANOVEC 1.mj
IVANEC (gradsko) 1.mj.
TURNAŠICA 2.mj.
VARAŽDIN (2.kup HVZ-a) 1.mj.
BOBOVEC (2. ekipa) 3.mj.
IVANIĆ GRAD (3.kup HVZ-a) 1.mj.
SV.NEDELJA 1.mj.
PAUKOVEC 1.mj.
JASTREBARSKO (županijsko natjecanje) 1.mj.
BREGANA 1.mj.
OTOK SAMOBORSKI 1.mj.
BIJELA GORICA 2.mj.
BUŠEVEC 1.mj.
ODRANSKI OBREŽ 2.mj.