Sve o sportu

četvrtak, 07.05.2015.

Raketa u idealnoj postavi Lige prvaka, Manuel Neuer je 'uljez'

Ivan Rakitić izabran je u idealnu momčad tjedna u Ligi prvaka. Raketa je asistirao Messiju za drugi gol u razbijanju Bayerna. U idealnoj postavi je i Manuel Neuer...

Ivan Rakitić dobio je ovacije po izlasku iz igre u 82. minuti utakmice protiv Bayerna u polufinalu Lige prvaka (3-0). Hrvatski veznjak odigrao je sjajnu utakmicu, a zaslužan je za asistenciju Lionelu Messiju kod drugog gola Barcelone.

Rakitić se u jednom trenutku poigrao s veznjakom Bayerna Bastianom Schweinsteigerom, kojem je gurnuo loptu kroz noge.

Uefina momčad tjedna je "mješanac" Barcelona i Juventusa s iznimkom Manuela Neuera, golmana minhenskog Bayerna, koji je primio tri komada na Nou Campu, ali je čudesnim obranama držao "nulu" do 77. minute utakmice.