Sve o sportu

srijeda, 01.04.2015.

Nizozemska lagano savladala "furiju" ,remi Italije i Engleske ..

Izabranici Guusa Hiddinka popravili su si samopouzdanje novom pobjedom nad Španjolskom, dok je Engleska u zadnjim minutama izvukla remi kod Italije u Torinu

Vjerojatno se još nisu oporavili od teškog poraza od Nizozemske na prošlogodišnjem Mundijalu uz leteći gol Robina van Persieja, a Španjolci su još jednom pognutih glava napustili travnjak nakon utakmice s istim protivnikom. "Oranje" je u prijateljskom dvoboju u Amsterdamu slavili 2-0.
slavili 2-0.

Oba gola u mreži Davida de Gee pala su u ranoj fazi utakmice. U 13. minuti Stefan de Vrij lijepo je pogodio glavom nakon ubacivanja Wesleyja Sneijdera s lijevog boka. Tri minute potom Nizozemci su opet izigrali španjolsku obranu. Daley Blind dodao je Davyju Klaasenu koji iz drugog pokušaja zabija za konačnih 2-0 konačnih 2-0

- 12:02 - Komentari (0) - Isprintaj - #