Listopad 2007 (1)
Rujan 2007 (1)

KomeNtari ..Visish/Nevidish

Opis bloga

Blog Rk Crikvenice.Ovaj blog se sastoji od rezultata utakmica,turnira i strijelcima kluba mlađih kadeta...

Strijelci 2.HKRL

igrač............................ut.-gol.

Polovičan uspijeh u Ogulinu

Ovaj tjedan smo igrali u Ogulinu zadnje kolo državne lige u ovom djelu prvenstva.Igrali smo protiv Maksimir Pastele i CO Zagreba.Obadvije nam ekipe ne leže baš dobro od prošle godine.Od Pastele smo prošle godine izgubili 10 a od CO Zagreba 15.Ovaj put je bilo drukčije.Prvo smo igrali sa Pastelom.U samu utakmicu smo ušli sa puno energije i na samom početku stvaramo veliku razliku i do kraja pobjeđujemo sa 12 golova razlike.No protiv Zagreba smo ušli sa strahom,i to velikim strahom.To se osjetilo u našoj igri.Čak nam je i delegat utakmice prišao i rekao da igramo onako kao i protiv Pastele i da im možemo parirati.NO kod nas je prevladao strah.Na poluvrijeme odlazimo sa katastrofalnom igrom i -12.Bilo je 16-4.U drugo poluvrijeme ulazimo opušteno jer više nismo imali šta izgubiti.Na kraju smo izgubili 32-12.Svaka čast Ogulinu koji je parirao sa Zagrebom cijelu tekmu no ipak je Zagreb bolja ekipa.No malo su nas Ogulinci razočarali.Cijelu utakmicu protiv Pastele su gubili i tek u 37. minuti dolaze do izjednjačenja i totalnoga obrata.Svaka čast na pobijedi iako su se malo kasno trgnuli.I samo želim napomenuti da sad imamo pauzu do 14.1.2008.

I RK Crikvenica vam želi:SRETAN BOŽIĆ I NOVU 2008. GODINU.

| CoMeNtIrAj (28) | PriNtAj | # |

subota, 08.12.2007.

Još jedna laka pobjeda

Danas smo u Rijeci na 3.maju igrali protiv ekipe Kozale.U samom početku utakmice nikako se ne možemo odvojiti na više od 5 razlike.No prvo poluvrijeme ipak pokazuje našu ndamoć nad Kozalom i rezultat poluvremena je 19-9.Do kraja utakmice svi su imali prilike igrat a i zabit.Krajnji rezultat je bio 32-17 za nas.Igrali su i Matulji i Omišalj.Matulji su stigli do teške pobjede iako su trebali tu utakmic lako dobit.No u toj utakmici je zanimljivo da je Omišalj cijelu utakmicu igrao sam 5 igrača.Igrale su se još dvije zanimljive utakmice.Ogulin je teško dobio Senj 3 razlike,ali su zato pobijedili ekipu Zameta koju nije čula za poraz u županijskoj ligi.Dobili su 23-17.Čestitam ekipi Ogulina koja je još jednom uspijela poraziti Zamet.

Crikvanica 32:17 Kozala

Crikvenica:Deranja,Car,Anušić,Pađen 1,Omerašević 4,Margeta 2,Stojanović 7,Antić 6,Butorac 8,Mutiši 4,Mazzaroli

Kozala:Kokić,Plišić,Skerbec,Ventin,Vladika,Šegan 1,Marijanović 2,Konjuh 1,Moser 4,Prevolšek 4,Pulko 5

Još četiri lagana boda

U nedjelju smo opet igrali kod kuće .Igrala se državna liga.Igrali smo protiv Ivanića i Sesveta i stigli do još četri važna boda.Prvu utakmicu su igrali Sesvete i Ogulin.Ogulin je dobio lagano.Onda smo mi igrali protiv Ivanića i očekivano smo od početka vodili,i zasluženo pobjedili 25-22.Rezultat bi bio još veći da nam sudac nije sudio 6 prijestupa a svaki je put bio gol.Mi smo odmah poslije te utakmice igrali sa Sesvetama,i osvojili još 2 važna boda.Dobili smo 21-16.Zadnju utakmicu su igrali Ogulin i Ivanić u kojoj je Ogulin pokazao pravo lice i dobio 27-15.Ostali rezultati državne lige su:

SESVETE 19 : 26 OGULIN
MEDVEŠČAK KONICA MINOLTA 30 : 9 ROVINJ
CROATIA OSIGURANJE 27 : 15 ZG DUBRAVA
MAKSIMIR PASTELA 21 : 24 DUGO SELO 55
TRNJE 21 : 22 MATULJI
MAKSIMIR PRINC 23 : 25 RUDAR RUDE
KOZALA 13 : 26 ARENA
PEĆINE 21 : 23 MLADI RUDAR