Nogometni klub Orebić

nedjelja, 11.05.2014.

PRVAK NIJE SLAVIO PROTIV SLAVENA

Slaven je uzeo bod lideru. Pločani nisu uspjeli dobiti na Gnjilama. Završilo je bez pogodaka i pobjednika.

U Čibači je Župa dubrovačka povela protiv Hajduka 1932. s 1:0 pogotkom Damira Žustre već u 6. minuti. Gosti su izjednačili pogotkom u 14. minuti. Strijelac je bio Damir Gugić. Dvije minute poslije izjednačujućeg pogotka gostiju, Velimir Kajba vraća domaće u vodstvo, ali u 42. minuti opet je strijelac Damir Gugić. Ipak, početkom nastavka, Župa dubrovačka postiže treći pogodak. Postigao ga je u 56. minuti, dvije minute nakon što je ušao u igru, Dominik Kružević, koji je iz mrtvog kuta zatresao mrežu Hajduka 1932.

U Lapadu Josip Kralj je u 4. minuti doveo Dubrovnik 1919. u vodstvo protiv oslabljenog ONK Metković. Za 2:0, u 29. minuti, pogodio je Goran Šorgić. Gosti su smanjili u nastavku, u 85. minuti, preko Ivana Bebića.