Nogometni klub Orebić

nedjelja, 31.10.2010.

N.K.OREBIĆ PONOVO NA VRHU,dar za 90-ti rođendan i 60-ti rođendan TORCIDE

Današnji derbi u Orebiću između N.K.Orebića i N.K.Grka pripao je domaćinu,rezulatatom 2-1.Golove za domaće postigao je T.Bikić u 36 minuti te u 85 minuti iz kaznenog udarca.Derbi pun okršaja i duela dobrih proigravanja i udaraca na gol.Jedina crna toćka na utakmici je bila teška povreda domaćeg vratara i ljubitelja Torcide Orebić Joška Jovice.Ovom pobjedom Orebić je proslavio 90-godišnje postojanje a i svoj rođendan u 60 minuti proslavila je TORCIDA OREBIĆ koja je navijala bućno za svoj Orebić.Orebić sa 15 bodova privremeno na vrhu iz razloga šta je utakmica u Smokvici prekinuta u 87 minuti upad gledatelja domaćih u teren.Rezultat će se znati za zelenim stolom.N.K.Dubrovnik je oćekivano pobjedio N.K.Hajduk1:0 ali po rezultatu nije bilo ni malo lako.Neretvanski derbi kao i derbi lige N.K.Maestral-N.K.Metković prošao je miroljubivo 1-1