Kozala boys

utorak, 29.05.2007.

Rikard Benčić - Klana 0:4 i Grbci 2000 - Rikard Benčić 1:0

Svaka čast igračima Klane bili su bolji imali su vise prilika i zasluženo su otisli doma sa tri boda.U prvom poluvremenu ekipa Bencica nije se snasla i bilo je puno kikseva narocito Popovica zatim Fazlića (slomio je ruku jednom od igrača Klane-Nenamjerno-gadno je izgledalo)i Udovića koji nije bio na visini zadatka.Imali smo par dobrih prilika u prvom poluvremenu ali ih nismo iskoristili i odlazi se na odmor sa 0:2.U drugom poluvremenu nista novoga dobivamo jos 2 pogodtka i u zadnjih 20 minuta smo ih malo stisli ali na koraju nismo zabili počasni pogodak.Mile je bio ocajan, Vrban je igrao malo spicu,malo bocnoga (Kakav je to igrač)a ja sam odigrao zadnjih 10 minuta.To bi bilo sve za ovo kratko javljanje. Skola je zavrsila prosla je norijada sada je zajebancija malo Pro,izlasci itd.....Pozdrav od Lj&V
Glavaš vs Vrban (detalj sa utakmice)

Dodatak : Grbci 2000 - Rikard Bencic 1:0:
Opet smo kiksali,sta da kazem bunker od grbaca se nije mogao probiti decki su sve uspjeli obraniti i iz jedne kontre smo dobili gol 5 minuta prije kraja. Nama je sramota sada...neznam sta da kazem nitko nam nije kriv jednostavno nas nije islo ispromasivali smo se previse i to nam se vratilo.....nasa liga je cudna kako je borac mogao dobiti Lovran u gostima...onda nije ni cudno sto su nas dobili grbci ali sta sada jos ima jedno kolo i 2.zaostale utakmice pa to moramo odraditi do kraja.Nalazimo se u sredini ljestvice,slijedece kolo je Lovran doma to bi mogla biti zanimljiva utakmica i tako....Ps za kraj puno pozdrava Peretovoj prijateljici Editi (i našoj vjernoj čitateljici) a mi malo veceras idemo van zabaviti se i sto prije ovaj poraz zaboraviti

29.05.2007. u 14:19 • 40 KomentaraPrint#

subota, 19.05.2007.

Hvala sudcima i Ediju!!!

Bencic je izgubio neposteno u Vratima.Fer i korektna ekipa Omladinca iako oslabljena dobro se suprostavila Bencicu u prvom poluvremenu cak smo mogli otici i sa 2 pogotka u mrezi,ali je bilo 1:0 u 10 minuti nakon sta je nasa obrana i ispala. Sve u svemu prvo poluvrijeme nismo "blistali" tako da se odlazi na poluvrijeme sa 1:0.u drugom poluvremenu drugacija je ekipa Bencica istrcala na teren i davalo se sve od sebe, nazalost jurili smo rezultat tako da smo iz jedne kontre dobili pogodak,ali ni to nas nije omelo jer smo znali da su pali i da ih mozemo dobiti. Sudci na ovoj utakmici su bili najgora pojava na terenu, bolje da smo igrali bez njih lijepsi bi se nogomet igrao i sve (pita Mirko sudca zasto sviras svaki kontakt...a on ce njemu:" Zato da me ne napadnu ko i sto su u proslom kolu istukli sudca " OČAJ sta da kazem. Do kraja postižemo jedan gol u 85 minuti i onda u točno 90'minuti sudac svira kraj a Edi ( trener Omladinca koji je suspendiran - procitajte post ispod) mu vice:" bravo sudac idemo na janjetinu " a svirao je preko 30 prekršaja i 4 izmjene bez i jedne nadoknađene minute sta da kazem i jos jedna provala nakon tekme di smo skoro ispetardirali sudca: " Pa vi ste juniori ne moram vam ni minutu nadoknaditi "....ko tim ljudima da suditi...pritom smo imali pomocnog sudca od 17 godina koji jedva drzi zastavicu od straha i pod pritiskom klupe Omladinca jadan sve svirao u njihovu korist. Ima svasta u nogometu na kraju Omladinac - Rikard Bencic 2:1. To bi sve svima je krivo jel smo izgubili ali....zidu se nemozes suprostaviti....pozdrav by Ljubo

19.05.2007. u 21:03 • 24 KomentaraPrint#

srijeda, 16.05.2007.

12.5 Omladinci kamenovali suca by net.hr

TO JE NAŠA LIGA

Riječki derbi Prve županijske omladinske lige između juniora Zameta i Omladinca imao je brutalan i bizaran kraj.

Tradicionalni antagonizam dvaju riječkih klubova, koji, poput Milana i Intera u Italiji, dijele umjetni travnjak stadiona na Podmurvicama, u zadnjoj je utakmici dostigao svoj vrhunac.
Utakmica je od samog početka bila naelektrizirana, a incidenti su započeli u 85. minuti kada je iz igre isključen prvi igrač Omladinca zbog spominjanja majke nakon jedne sučeve odluke.
Četiri minute kasnije, kapetan Omladinca nasrće na suca Gabrijela Flegara, ovaj ga isključuje i tada počinje neviđena potjera za ljudima u žutom.
Ranije isključeni igrač naoružan kamenjem i oko 25 navijača Omladinca utrčali su u teren te napali njega i pomoćnoga suca Marijana Kozića, opisivao je poslije Flegar, koji je dobio desetak udaraca. Priključili su im se, rekao je sudac, i juniori predvođeni trenerom Goranom Karabajićem, koji je urlao: "Ubij ga, ubij ga!"
Nakon što se situacija malo primirila, pomahnitali Omladinci nasrnuli su na igrače Zameta. Na terenu je izbila masovna tučnjava, u kojoj je najgore prošao junior Zameta Emanuel Ban.
Flegar napominje da su ga igrači seniorske momčadi i roditelji srušili na pod i žestoko cipelarili. Dakle, ljudi u zrelim godinama cipelarili su djecu.
Opća tučnjava prekinuta je malo prije dolaska policije, a dio odgovora zašto je do svega došlo ponudio je predsjednik Zameta.
"Omladinac se bori za prvo mjesto i očito je da ih je uoči utakmice njihov trener Karabajić strašno nabrijao. Njemu je to bila izuzetno važna utakmica jer on živi od trenerskoga posla", rekao je Miličković za Novi list.
Prozvani trener, pak, tvrdi su sve potencirali roditelji, a ne on.

"Žele nas odstraniti s igrališta jer onda bi Zamet vjerojatno imao teren samo za sebe", zaključio je Karabajić.

Kamenovanje,cipelarenje,tuča i huligani to nije nogomet a sramota je da su roditelji tukli maloljetnu djecu.
Izjave poput ovih su smijesne tko to može napisati:

NK Omladinac (napisano na našem blogu)
frende dobili ste zesce po picki danas:-)...(mislim na ono nakon 88min-igraci zameta ce znat o cemu pricam)...onaj skakavac ban je pobrao zesce batine, onaj SKOLS:-) je pretrcao pola igralista kad su ga nasa petorica lovila,a kad su ga ulovili...jadan on...miloš i ona devetka su semo samarcinu pobrali...dobro su i prosli...onaj obradovic(kao neki fajter)je zvao svog starog na tribine da zove policiju:-)...a onaj boki(kao neki strijelac) je plakao kao zadnja pička na kraju utakmice...a jadan ko zna sta se njemu desilo... uglavnom skrećeno, vama tri boda, nezasluzeno osvojena a nama zadovoljstvo jer ste dobili po pički..NAJLUĐI SMO,JUNIORI NK OMLADINAC..MI FRENDE.....

Slijedecu utakmicu igramo protiv njih, svi znaju da smo korektna ekipa pa cemo vidjeti,a mislim da bi ih trebali dobiti Omladinca u Vratima

16.05.2007. u 09:00 • 19 KomentaraPrint#

subota, 12.05.2007.

Rikard Benčić - Borac Bakar

Nakon gosotvanja na Rabu di smo izgubili zbog kaosa koji vlada vec 2 tjedna kod ekipe Benčića (nedolasci na treninge,nedolasci na utakmice,zajebancija na treningu itd......)Borac je došao na Omladinsko možda nama u nezgodno vrijeme iako objektivno nisu jaka ekipa i šokirao nas oko 30 minute nakon velike pogreške Uzelca u obrani - kažnjava nas gostujući napadač iznudivši kazneni udarac,te gosti zabijaju (0:1) a nama šok. Nije nas to nimalo omelo jel smo znali da smo bolja i kvalitetnija ekipa i ubrzo izjednačujemo pogotkom Petrovića koji je ujedno i najbolji strijelac ekipe ali i prvenstva (1:1 capitan) te se onda polako počinju raspadati gosti koji dobivaju pogodak za vodstvo Benčića od povratnika u ekipu Vrbana (izbivao je 3 mj. zbog mononukleoze) koji ga proslavlja u znaku Henrya. Nakon toga odlazi se na poluvrijeme gdje smo Vrban i Ja ostali u svlačionici a zamjenju nas Dibrani i Mehmeti. Petrović(Jaro) do kraja postiže još jedan pogodak a Maričić (naš Pipo Inzaghi) potvrđuje pobjedu. Popović je solidno odigrao,moram pohvaliti Kadaiju koji je odlično odligrao uostalom cjela je ekipa dobro odigrala da ne duljim.To bi bilo sve za sada a mi odlazimo vani malo se zabaviti...pozdrav by Ljubo

Porfesor iz osnovne škole:Ronaldinho na dijelu

12.05.2007. u 21:35 • 28 KomentaraPrint#

srijeda, 09.05.2007.

Malerski Rab

Kako nemam vremena u zadnje vrijeme a matiša je komad za kraj a Vrban je prelijen da napiše nešto ja cu napisati o utakmici koju smo odigrali na Rabu sa istoimenim domaćinom, koju smo izgubili (Rab - Rikard Benčić 7:3) jel smo na gostovanje došli sa 9 igrača tako da nije cudo sto smo izgubili i još k tome teren je bio za igranje vaterpola (nemam riječ...ali nije se moglo igrati po tome...). Naši internacionalci Beky, Ali i Tayson imali su obveze sa reprezentacijom a ostali dio ekipe je ozlijeđen ili im se nije dalo doći na utakmicu(koja ekipa Miro nemam riječi). Zamsilite da smo dobili bili bi se priključili za prvom četvoricom ali šta se može. Raketa (lijevi bočnibang) je proglašen za najgoreg igrača u autobusu, a Mirko za najboljeg. Popović je probio golmana sa 25 metara iz slobodnjaka(tako da se golman zabio u mrežu),Drale je promašio jedanaesterac ali nije ni čudo na onom terenu, te je na kraju i zabio 2 gola i tako........Sve u svemu bila je dobra zajebancija na Rabu cak nam treba nama Malerima u Supersportu dala krive listiće od nekog tipa u vrijednosti od 300 kn, ali je falio pola toga(očajno)i Mile digao u kasinu 50 kuna još..i tako odigrali tu utakmicu, malo za kraj zajebavali u basu i stižemo u Rijeku umorni pa onda slavlje u Barbari = Mile diže Jack-pot na psima(1500 kn) pa smo otišli prvo do Johnya doma pa se gaziti u grad sa ekipicom sa Kozale i tako to do ranih jutarnjih sati po klubovima išli (El Rio treba zatvoriti). Ali zato ja i Vrban idemo 25. na Dj Tiesta u Sloveniju pa će bit partijana.... dosta neda mi se više pisat.....Ubaciti cu valjda koju slike kad mi Drale da se vidi malo terena, ekipe na kiši i ostalo na Rabu. To bi bilo sve za sada, a Borac ce se morati zamisliti u subotu sa koliko ce komada otići kada smo kompletni nadam se.

Mlade nade nogometa:
Ivan Rakitić i Bojan Krkić

Teletex za Vrbana

09.05.2007. u 12:32 • 22 KomentaraPrint#

srijeda, 02.05.2007.

Zajebancija i osvrt na utakmicu

Evo vratili se sa odličnog vikenda, koji je brzo prošao nažalost.....Tukli smo Cres kojem se loše piše, njihov trener bi se mogao zamisliti dal ce ostati na klupi nakon 11 komada od Benčića.Nema se puno pisati o toj utakmici dobro smo igrali razvalili smo ekipu koja nam nije ravna 4 gola Žekara, 3 gola Dibranija, 2 gola Pozderathumbup, 1 gol Mehmeti, 1 gol Perić( poput Messija prosetao je cijelu obranu).To jutro kada sam ispijao kavu u Barbari nisam ni slutio da ću poslije te kave zabiti prvi pogodak u karijeri(zapravo 2 na krajurolleyes)i to ušao sam u 70 minuti u igru a šta da kažem dalje....poslije golijade na omladinskom odlazimo doma malo se odmoriti,pa onda navečer na Deltu piti i malo proslaviti(ipak Pozder ne zabija često golove)zatim svatko svojim putem ode ali ja i Vrban ostanemo sami do 5 ujutro.party...Nedjelju sam bio u Lepenicama sa starcima na roštilju,poslije toga cijela ekipa do Žuljota di se partijalo i igralo Pro6 i onda ko kroneri u 3 sata ujutro išli jesti na Žabicu.....ponedjeljak prolazi u znaku caffea Barbare i poslije podne odlazimo na Kavu da razvalimo Medića i ekipu (bilo je 10:8 za nas)nakon toga svi umorni od nogometa odlazimo na počinak...ali znajući da je sutra 1.Maj i idemo na Riječinu ....gdje će biti suza i smijeha(ili kako bi rekli luka i igara na chatu)Na Riječini je bilo nezaboravno i ako je bilo manjaka trebi osim Igora i Mie. Malo se roštiljalo,pilo,sjedilo uz vatru i valjalo gluposti. Nasmijali smo se do suza sa našim junacima(stvarno treba malo češće ovako ići) i navečer na ligu prvaka kod Vrbana na Krnjevo....sve je to tako brzo prošlo...ali..sada slijede muke i ispitivanja do kraja škole,valjda cemo sve to što bezbolnije prebroditi i da ću se izvući matiše(0.00001 %) pa se čujemo onda....Za kraj cu objaviti jedan video kao podsjetnik za stare dane...rofl....pozzz