SLAB ODAZIV EKIPA SE NASTAVLJA
[ # ]

POTOK
Piše: Damir Marenić

U odnosu na prošlu godinu 25.Kup Potok ove godine bio je slabo posjećen.Nije bilo prošlogodišnjeg pobjednika DVD-a Paukovec koji su na ovom terenu ostvarili super vrijeme od 25.40 sekundi. Natjecanje je obilježilo loše suđenje i time dovelo upitnost nastupa nekih ekipa sljedeće godine na ovom Kupu.

U Potoku je održano 25. tradicionalno natjecanje vatrogasnih desetina «Kup Potoka 2009.» na kojem je nastupilo 7 muških desetina i 3 ženskih desetina bez obzira na starosnu dob.Vatrogasci su izvodili po dvije vježbe po pravilniku o natjecanju vatrogasaca u RH bez štafetne utrke. U odnosu na prošlu godinu broj natjecateljskih desetina je prepolovljen. Ukupno je nastupili 16 desetina u četiri kategorije.

U kategoriji djece (rad s brentačom) koja su se ujedno natjecala za općinsko natjecanje u kategoriji djeca (M) prvo mjesto pripalo je članovima DVD Voloder sa 485,91 boda, drugo mjest pripalo je članovima DVD Gornja Jelenska (484,85) dok su treće mjesto zauzeli članovi DVD Gornja Gračenica (484,03). U kategoriji Djeca (Ž) prvo mjesto pripalo je članicama DVDGornja Jelenska (485,38) dok su drugoplasirane bile članice DVD Popovača (483,40).

Prvo mjesto i prijelazni pehar kod ženskih desetina osvojile su vatrogaskinje iz DVD Donja Gračenica (43.60),druga je bila Žažina (51.30),a treće mjesto zauzele su članice domaćina DVD Potok (53.20).Kod muških desetina najbolji su bili članovi DVD Donja Gračenica (39.70),drugo mjesto pripalo je DVD-u Hruševec Kupljenski (47.90) ,a treći su bili vatrogasci DVD Osekovo 1 (52.50). KOMPLETNI REZULTATI / klikni /

16.08.2009. ...19:14 [ Komentari (1) ] Isprintaj

Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Bez prerada.