9.KUP STARO ČIČE
[ # ]

STARO ČIČE

Iako je vrijeme godišnjih odmora vatrogasna natjecanja su u punom jeku.Nakon Novog Vinodolskog u subotu,dan kasnije održano je natjecanje u Starom Čiču.Na terenu sportskog centra u Vukovini nastupilo je 20 ekipa,10 u muškoj i 10 u ženskoj kategoriji. Uprkos velikoj vručini postignuti su odlični rezultati.Tako su prvo mjesto u muškoj kategoriji osvojili članovi DVD Paukovec koji su postigli rezultat 32,50 sekundi,drugo mjesto za DVD Deanovec dok su treće mjesto osvojili članovi DVD Donje Mekušje. Kod djevojaka prvo mjesto osvojile su članice DVD Breški Jalševec sa fantastičnih 37,40 sekundi,druga je bila ekipa DVD Odranski Obrež te DVD Žažine koje su osvojile treće mjesto. Održan je i Superkup na kojem je u izjednačenom finalnom ogledu između ekipa Johovca i Paukovca prvo mjesto i 500 kuna osvojila ekipa DVD Paukovec.

04.08.2008. ...18:46 [ Komentari (1) ] Isprintaj

Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Bez prerada.