Ako vas skripta automatski ne preusmjeri na novu adresu, kliknite http://ossestine5a.blog.hr/. OSVAJANJEM trećeg mjesta u klasičnoj kombinaciji u Kitzbühelu, Ivica Kostelić osigurao je prvo pobjedničko postolje ove sezone u Svjetskom kupu - SVE U ZIMI- novo - Blog.hr

Možete i tu komentirati

UKLJUČITE SE U BLOG.hr! (samo oni se mogu logirati)

(stisnite)

!!! stisnite da vidite horoskop za danas !!!(gornju sliku)

HELP TO MY BLOG

DODAJ SVOJ BLOG U "NAJBOLJE BLOGOVE" NA (tu) POŠALJI e-mail PORUKUIME SVOJE STRANICE

PP

CINESTAR

OGLASNIK

WEBCAFE

VIC
Teretni vlak prešao je preko pijanog Australca koji je zaspao na tračnicama, ali je sretnik preživio i izvukao se samo s nekoliko ogrebotina i jednom kvrgom na glavi.

nedjelja, 20.01.2008.

OSVAJANJEM trećeg mjesta u klasičnoj kombinaciji u Kitzbühelu, Ivica Kostelić osigurao je prvo pobjedničko postolje ove sezone u Svjetskom kupu

Subotnji spust i nedjeljni slalom u Kitzbühelu čine jedinu klasičnu kombinaciju (spust i dvije slalomske vožnje) u Svjetskom kupu. Najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić, jedan od samo 17 skijaša u povijesti koji je osvojio bodove za Svjetski kup u svim disciplinama, nakon 29. mjesta u subotnjem spustu, te devetog u nedjeljnom slalomu, osigurao je u kombinaciji ukupno treće mjesto, koje je podijelio s Austrijancem Rainerom Schönfelderom!

Novu pobjedu u slalomu ostvario je Francuz Jean-Baptiste Grange, koji je bio najbrži i nakon prve vožnje. Kostelić je vozio opreznije prvi ''lauf'', kako bi povećao izglede za osvajanje bodova u kombinaciji, te je zauzeo 11. mjesto, no na kraju je popravio plasman i završio slalom kao deveti, zaostavši za vodećim Francuzom Jean-Baptisteom Grangeom, trenutno najboljim skijašem u poretku slaloma, za sekundu i 29 stotinki.

Drugo mjesto u slalomu osvojio je Šveđanin Jens Byggmark sa samo 15 stotinki zaostatka, dok je treći bio Austrijanac Mario Matt, sporiji za 52 stotinke od Grangea.

U kombinaciji, pobijedio je Amerikanac Bode Miller ispred Austrijanca Benjamina Raicha, dok su Kostelić i Schönfelder podijelili treće mjesto.

Natko Zrnčić-Dim i u kombinaciji 18.

Sa startnim brojem 86, Natko Zrnčić-Dim je, nakon jučerašnjeg odličnog 18. mjesta u spustu, u prvoj slalomskoj vožnji zauzeo 54. mjesto, čime je ostao bez mogućnosti osvajanja bodova u slalomu. U kombinaciji je završio na posljednjem, 18. mjestu, jer je u drugoj vožnji slaloma napravio veliku pogrešku, te je na kraju imao golemi zaostatak za konkurencijom.