Fensi Šmensi ?!?!

utorak, 06.12.2005.

ništa novoga...

Eto, mislim da naslov govori sam za sebe. Kod nas ništa novoga. Kao što se vidi, preživjele smo kolokvij, još uvijek čekamo rezultate. To malo traje jer prvo testove gleda asistentica, pa profesor, isto tako i za ono što smo doma pisali, a nas ima 60-ak... Još do praznika imamo 2 kolokvija (ako bude sreće možda čak i samo jedan, ali to je jaaako malo vjerojatno) i onda "odmor". Pod navodnicima jer imamo posla preko glave. Ne znam dal neki ljudi na svom poslu moraju raditi ovoliko koliko mi.
Nije nam još jasno da je već 12. mjesec, da se bliži Božić i onda na doček... Ja se osjećam kao da je prošli doček bio prije 2-3 mjeseca! Već je prošla godina dana od kad smo upoznale ludu ekipu dečkiju (u kojoj je i moj bivši...ajme godina dana...). Koliko se toga promijenilo - naš konobar je dao otkaz, moj bivši je završio s ... radije neću ništa tu napisati, da ne budem nepristojna, i poblentavio je, jedan tip se vjenčao i dobio kćer, mi smo se skompale s totalno drugom ekipom na faksu... Iskreno, od onda kad smo napisale onaj post "trenutak prosvjetljenja" (daaavnog 25.09.) stvari su stvarno krenule na bolje. Morat ćemo jednom napisati totalnu rekapitulaciju cijele godine, to će biti zanimljivo.
Što još napisati? E da!! U subotu smo bile vani u diskaču, i bili su go go plesači, cura i tip. Kako je tip bio zgodan! Ne da su nam curile sline, nego je bio potop. Još kad ga se sjetim u onim podrapanim trapericama, bez majice, oni mišići, a tek pokreti (s1, uzmi papirnatu maramicu, molim te)...ajme.... koji komad!!!!! Svi smo se dobro isplesali, ali ne zahvaljujući našem bircu. Od tamo smo jako brzo pobjegli jer su neki imali napadaje i počeli puštati narodnjake. Ali ne ona a la ceca i slično, nego prave stare hrvatske narodnjake. Kao na svadbama, željama čestitkama i pozdravima na radiju...koma. Možda im je to bio trik da što prije isprazne birc, tko zna.
Wow, ovo moje kratko svraćanje i pisanje se oduljilo. Za sad toliko od mene. Ja više nemam ništa pametno za reći (s1 možda čak i ima, vidjet ćemo...)
I slikica za kraj. Već ju dulje vrijeme namjeravamo staviti - to smo s1 i ja nacrtale za noć vještica. Ima još slikica kaj smo napravile po odjeći, ali to drugi puta.
Vidi, imaš šišmiša na guzi...
...s3...

- 22:36 - Komentari (21) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

< prosinac, 2005 >
P U S Č P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Opis bloga

  • Umotvorine dviju izluđenih studentica ekonomije.
    Upozorenje: NE PLAĆAMO troškove bolničkog tj. psihijatrijskog liječenja nastalog kao rezultat dugotrajnog čitanja ovog bloga!

    Free Site Counter



    myspace

Linkovi

Misli, misli, misli...

  • OVO NIJE NIKAKAV FEMINISTIČKI PROPAGANDISTIČKI STAV - OVO JE JEDNOSTAVNO ISTINA
    Napokon sve stoji crno na bijelo; dani, kojima su muškarci govorili da nas ne razumiju, su odbrojani. Ovime dobivate jedno moćno oružje koje ćete dati vašim muškarcima u ruke i koje će pomoći da vas vaši muškarci konačno počinju razumijevati!
    MANIFEST ŽENA (jednom zauvijek!)
    Gospodi, supruzima, dečkima, zaručnicima i svim drugim muškarcima:
    1. Ako misliš da ne možeš zadovoljiti ženine potrebe, tada vjerojatno niti ne možeš!
    2. Bilo kakva suptilna i indirektna pitanja su isključivo ona retorička. Niti jedna pametna žena ne očekuje da će dobiti odgovor. Zapamtite, to je jednostavno razmišljanje na glas. Niste pozvani da komentirate! Uostalom, ako vas se nešto direktno pita redovito ostanete zabezeknuti.
    3. Kada te zamolim da mi dodaš kruh, molim te učini bar to bez pogovora Ne predbacujem što ništa ne pomažeš u kući, što je žarulja na lusteru crkla prije 2 tjedna i što sudoper curi, jer sam znala da si niš-koristi od prvog dana kad sam te vidjela!
    4. Nema nikakvog smisla da me pitaš na što upravo mislim. Sigurno se pitam kako sam završila tu s tobom i očajnički pokušavam naći barem jedan razlog zašto te još uvijek volim.
    5. Mi smo komplicirane! Ponekad ne mislim samo na tebe i da imam za oprati 3 vešmašine tvojih prljavih gaća i skuhati ti večeru. Tako da ako ti to smeta napravi si sam. Imam i ja pravo na život!
    6. Petak/subota/nedjelja = večera vani = izlazak = prijateljice = alkohol plus nešto što vi muški nikada nećete saznati!
    7. Kupovina u društvu muškarca nam ne predstavlja nikakvo zadovoljstvo, niti baš nikad neće. Vodimo vas isključivo kao rezervni izvor keša!
    8. Kad idemo negdje van, što god da imaš na sebi, a da to nisam kupila ja, izgleda katastrofalno! Kad će doći taj dan da se ne moram s tobom sramotit u javnosti!?
    9. Imam dovoljno odjeće i obuće! Ako ih dragi ti nisi kupio, poludit ćeš od zavisti, jer to znači da ti je žena pametnija i sposobnija od tebe! Svi znamo da ti je to nemoguće za podnijeti!
    10. Većina žena ima pristojan broj pari cipela u ormaru, isto kao što muškarci imaju pristojnu količinu piva u frižideru. Ne, nisam ti kupila još pive isto k'o što mi ti nisi kupio još cipela. Zato prestani to više pitat!
    11. Bilo kakvi odgovori na pitanja nisu potrebni, jer ćemo, bez obzira na vaše mišljenje napravit po svojem!
    12. Kada imaš problem, možeš očekivati zagrljaj i sažaljenje, ali si ga rješavaj sam! Ne zanimaju me detalji i uopće ne želim imati nikakvog posla s tim!
    13. Imaš pravo! Glavobolja koja traje 8 tjedana, nije glavobolja! To je pouzdan znak da te više jednostavno ne želim!

    myspace

  • * * *

    Image hosting by TinyPic

    * * *

    Image hosting by TinyPic