U Kninu maksimalno

Knin, 29.11.2009.
ŽRL za djevojčice rođene 1996. i mlađe
ŽRK KNIN – HRK ORKAN 14:17(7:8)
U nedljelju se odigrala utakmica između ŽRK Knin i HRK Orkan. U početku obje ekipe su krenule izvrsnim tempom. Rukometašice orkana su iskoristile čiste prolaze koje nam je knin dao. U obrani kninjankama nismo dopustile prolazak, tako da su morale pucati sa 9 metara. Na kraju prvog poluvremena vodile smo za jedan pokodak (7:8). Mali odmor nam je dobro došao, te smo u drugo poluvrjeme ušli sa nadom u pobjedu, iako smo promašile par penala.
Ekipa Knina pokušala je nešto napraviti i zabiti pokoji pogodak, ali im nije uspjelo, te su dugoračanke iskoristile svoju dobru igru i nanizala nekoliko. Nastavili smo postizati golove, te je rezultat na kraju utakmice bio 14:17 za Orkan.
U ovoj utakmici su se izkazale Lucija Ercegović sa osam postignutih pogodaka i Marina Šćurla sa 6 postignutih golova.
Još moramo pohvaliiti i Vinku Mimicu i Marinu Banović koje su odigrale odličnu utakmicu, posebno u fazi obrane. Od ekipa knina moramo pohvaliti Anđelu Kovačević.

HRK "ORKAN"
Lucija Ercegović(8), Marina Šćurla(6), Ivana Ribičić(1), Vinka MImica(1), Marina Banović(1), Antica Mimica, Stela Mimica, Antonija Jerčić, Tamara Marić, Lucija Mrkonjić, Dijana Bilić,Sara Pecić

ŽRK"KNIN"
Anđela Kovačević(7), Antonela Stapić(2), Mirjana Pil(2), Sara Delić(1), Matea Đželalija(1), Tina Barišić(1), Maja Barišić, Marija Slipčević, Vlatka Bogdan, Antonela Šarić, Martina Kraipil, Katarina Krvavica, Martina Dadić, Nikolina Komšić

Piše: Marina Šćurla

Rezultati 9.kola (1996):
Sinj – Makarska 22:15(15:9)
Trilj pršut Voštane – Vrgorac 25:13(13:8)

ŽRK KNIN – HRK ORKAN 7:9(5:4)
U nedjelju 29.11.2009. u Kninu odigrana je utakmica između Orkana i Knina. U prvom poluvremenu igralo se žestoko i svaki gol je bio važan. Drugo poluvrijeme bilo je dobro za ekipu Orkana. Ali i Knin se probudio i počeo postizati golove. Nakon time outa cure su shvatile da ipak ne žele biti zadnje na tablici pa su to i pokazale time što su pobijedile
rezultatom 9:7. Cure su ostavile „srce na parketu“ i dokazale da mogu i žele pobijediti.