HRK Orkan - škola rukometa

nedjelja, 31.05.2009.

Remi za kraj

HRK ORKAN - ŽRK EMC-SPLIT 13:13(9:5)
30.05. (subota) odigrala se utakmica na dugoračkom igralištu(streljana)protiv Splita. Pri početku prvog poluvremena snašli smo se više od splita te vodili(3:0)Na kraju poluvremenu ostali smo(9:5) za Orkan.
U drugom poluvremenu smo popustile te je split uzeo vodstvo(9:11).Spličanke su zabile još jedan gol te nas je to razočaralo.
Ipak smo se trgnuli te došli do izjednačenja(12:12). Tu se stvorila velika buka u zadnjoj minuti s tribina te s klupa. U jednom trenutu smo mislile da će mo izgubit jer su sličanke zabile gol(12:13).Krenule smo u napad te je Lucija Ercegović zabila gol što nas je opet dovelo do izjednačenja(13:13). Spličanke su izgubile loptu te nam je ostala zadnja prilika za pobjedu no mi smo je izgubili. Pala nam je koncentracija te smo na kraju ostali izjednačeno(13:13).
Kod domaćina se iskazala Lucija Ercegović te Vinka Mimica s 4 postignuta gola. Od gosta se iskazala Željana Galić s 3 postignuta gola.

Piše : Marina Šćurla

HRK "ORKAN"
Lucija Ercegović(4),Vinka Mimica (4),Marina Šćurla(4),Ivana Ribičić(1),Nikolina Tomaš,Klara Utrobičić,Diana Bilić,Lucija Mrkonjć,Antonija Jerčić,Antica Mimica,Marina Banović.

RK "SPLIT"
Željana Galić(3),Martina Čusić(2),Leda Selak(2),Mia Ćuk(2),Antonela Velić(2),Antea Krolo(1),Lucija Vrdoljak(1),Magdalena Zanze,Lara Zgošić,Anđela Zelić,Matea Čagalj.Nina Cvitanović,Ella Vivodinac.

- 11:24 - Komentari (2) - Isprintaj - #

utorak, 12.05.2009.

Dobra predstava, ali i poraz u Kaštelima

Županijska rukometna liga (1996)
ŽRK KAŠTELA – HRK ORKAN 20:13 (8:8)

Piše: Vinka Mimica

U petak 08.06. u Kaštel Sućurcu odigrana je utakmica između Kaštela i Orkana. Igra je u prvom poluvremenu bila ravnopravna i rezultat je bio izjednaćen (8:8). U drugo poluvrijeme nastavile smo istim tempom, ali nažalost zbog naše nepažnje Kaštelanke su nam zabile nekoliko laganih golova iz kontri i ostvarile prednost koju su zadržale do kraja.
U našoj ekipi iskazala se Lucija Ercegović s 6 postignutih golova i Marina Šćurla s 3 postignuta gola.

HRK Orkan
Antica Mimica, Marina Šćurla(3), Ivana Ćurković(1), Ivana Ribičić(2), Lucija Brničević(1), Vinka Mimica, Klara Utrobičić, Marina Banović, Nikolina Tomaš, Lucija Mrkonjić, Dijana Bilić i Lucija Ercegović(6).

ŽRK Kaštela
Božena Delaš, Jelena Saratlija(7), Ana Brnas, Katarina Antunović(2), Martina Šilović(3), Dea Gnjidić, Diana Pelivan(1), Karmen Vukorepa(5), Josipa Mišković(2), Petra Mijatović, Ivana Rožić, Jelena Bučić, Ružica Gelo, J

- 12:10 - Komentari (2) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 11.05.2009.

Dugoračanke na turniru mini rukometa "Sv.Duje 2009"

Dok ne stigne pisano izvješće pogledajte foto izvješće sa turnira u Splitu...

- 12:33 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 03.05.2009.

Nova pobijeda

Dugi Rat, rukometno igralište "Streljana", 02.05.2009.
Županijska rukometna liga (1996. i mlađe)
HRK ORKAN - ŽRK TROGIR 11:9(6:6)
Dana 02.05 (subota) odigrala se utakmica na dugoračkoj streljani protiv ekipe Trogira.
Znale smo da ovaj put ne smijemo olako pristupiti utakmici kao u Vrgorcu. Unatoč tome nismo počele dobro i ekipa Trogira vodi 5:2. Unatoč tome ne predajemo se i sustižemo rezultat
Na poluvremenu smo ostali izjednačeno 6:6.
U drugom poluvremenu smo nastavile dobro igrati te pobijedile Trogir, unatoč tome što nam je realizacija bila poprilično loša (3 promašena sedmerca, puno falivenih zicera, nepotrebno izgubljenih lopti)
Kod domaćih su se iskazale Lucija Ercegović i Marina Šćurla.
Kod gostiju se iskazala Tina Perišić s 7 postignutih golova.

HRK "ORKAN": Lucija Ercegović(6), Marina Šćurla(4), Ivana Ribičić(1), Lucija Brničević, Mirjam Nerer, Mia Milavić, Vinka Mimica, Nikolina Tomaš, Antonija Jerčić, Antica Mimica, Marina Banović.

ŽRK "TROGIR": Tina Perišić(7), Martina Monjiza(1), Martina Miše(1), Roberta Frleta, Lucija Jurković, Blanka Ugrina, Martina Mitar, Silvija Vukmar, Danijela Mirat, Ivona Barić, Katarina Gašpar, Antonija Hrabar, Antonija Rumenak, Magdalena Ečimović.

Napisala: Marina Šćurla

- 21:43 - Komentari (2) - Isprintaj - #