utorak, 09.10.2007.

Početak je uvik najteži...

S obzirom da je počela nova rukometna sezona odlučili smo da ovaj blog ponovno oživi i da Vam javljamo naše rezultate i dogadjanja vezana za klub i utakmice (i ostalo)!

Prva utakmica je bila u Zadru 29.10. gdje smo poraženi 35:29!

Utakmica je krenula jako dobro i u 10 minuti imali smo vodstvo 6-1, nakon toga dolazi do izrazaja snaga domačina i prelaze u vodstvo 19-12 na poluvremenu uz ogroman doprinos njihovog golmana koji je obranio u tom preokretu 3 sedmerca i 3 kontre!
Drugo poluvrijeme smo pokušali dostići prednost i u par navrata došli smo na -5 i -4 ali nije išlo do kraja i tako je konačan rezultat 35:29!
Moramo naglasit da je ZADAR 2 ubiti pola ekipe ZADRA 1 koji se natjece u 2 ligi, jer je opet promjenjeno u HRS da isti igrači mogu nastupati za prvu i drugu momčad!
- 17:58 - Komentari (4) - Print - #