23.kolo - ZET - Kustošija 2:4 (Marić, I. Horvat)

24.kolo - Dubrava - ZET 2:2 (Marić, M. Horvat)

26.kolo - ZET- Schiedel 2:1 (Fistrić, J. Čuljak)

27.kolo - Ogulin - ZET 8:2 (I. Horvat, Gazilj)

28.kolo - ZET - Croatia 78 4:0 (M. Horvat 2, M. Čuljak, Peco)

29.kolo - Špansko - ZET 1:3 (Peco, M. Horvat, Marić)

30.kolo - ZET - Tekstilac 1:3 (M. Čuljak)

NK ZET

28.05.2008., srijeda

Špansko - ZET 1:3

Zagreb, ŠRC Špansko, Gledatelja:50

Strijelci: 1:0 - Stjelja (20), 1:1 - Peco (50), 1:2 - Marić (70), 1:3 - M. Horvat (75)

ZET: Županac, I. Horvat, Šnjarić, Bursać, Gavran, Sunek, Gazilj, Peco, Marić, M. Čuljak, M. Horvat (J. Čuljak)
Trener: Šetka

opis slike

- 17:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

19.05.2008., ponedjeljak

ZET - Croatia 78 4:0

Zagreb, Igralište na Savici, Gledatelja: 50, Sudac:

Strijelci: 1:0 - M. Horvat (6), 2:0 - Peco (71), 3:0 - M. Čuljak (74), 4:0 - M. Horvat (90)

ZET: Županac 7, Ćendo 6.5 (od 35. Petrović 6.5), Šnjarić 6.5, Bursać 7, Gavran 6.5, Sunek 7, Gazilj 6.5, I. Horvat 7 (od 78. J. Čuljak -), M. Horvat 7, M. Čuljak 7, Marić 6 (od 46. Peco 6.5)
Trener: Šetka 7

Croatia 78: Kočevar 5.5, Crnoić 5, Janjac 5 (od 36. Radman 5), Radaković 5.5, Žitko 5 (od 58. Tomčić 5), Gavrić 5, Gregorac 5.5, Krznarić 5 (od 76. Fabina -), Paulović 5, Babić 5.5, Ladika 5
Trener: Babić 5

Igrač utakmice: Marko Horvat (ZET)

ZET je bez većih poteškoća slavio nad gostima iz Žakanja. Već u 6. minuti M. Čuljak dodaje visoku loptu za M. Horvata, koji je prima u zraku, te sa 10 metara šalje u mrežu vratara Kočevara. Mato Čuljak je u 11. minuti pogodio gredu. U 71. minuti Peco snažnim prizemnim udarcem sa 10 metara povećava vodstvo. Jedina prilika Croatie u drugom poluvremenu bila je u 73. minuti kada je Babić izašao sam ispred vratara, al i je previše komplicirao, tako da je vratar Županac izbio loptu u korner. Rezultat 3:0 postavio je M. Čuljak, izbio je sam ispred vratara i bez većih poteškoća poentirao. Konačnih 4:0 postavio je Marko Horvat u sudačkoj nadoknadi.

(SN, 19.05.2008.)

opis slike

- 23:05 - Komentari (0) - Isprintaj - #

12.05.2008., ponedjeljak

Ogulin - ZET 8:2

Ogulin, Gradski stadion, Gledatelja: 200, Sudac: Vincelj 7

Strijelci: 1:0 - Mazreku (16), 2:0 - Adžamić (18), 3:0 - Brnelić (34), 4:0 - Mazreku (36), 5:0 - Adžamić (46), 6:0 - Jugović (51), 7:0 - Brnelić (60), 8:0 - Drašković (87), 8:1 - I. Horvat (89), 8:2 - Gazilj (90 -11m)

Ogulin: Božičević 7, Drašković 7.5, Bičanić 7, Butković 7.5 (pd 79. Novković -), Poljak 7.5, Jaković 7, Salopek 7, (od 69. D. Cindrić -), Jugović 7.5, Mazreku 8, Adžamić 8, Brnelić 7 (od 64. Knežević -)
Trener: Tafra 7.5

ZET: Vilić 5, Ćendo 5.5 (od 45. I. Horvat 6), Šnjarić 5 (od 75. Kučuković -), Bursać 5.5, Fistrić 5, Sunek 5, Gazilj 5.5, Marić 5, M. Horvat 5, Peco 5.5, Čuljak 5 (od 45. Gavran 5)
Trener: Šetka 5.5

Igrač utakmice: Valentino Mazreku (Ogulin)

Ogulinci su napokon zaigrali odlično i iefikasno, a posebno su bili raspoloženi napadači, koji su po prikazanim prilikama mogli postići i dvocifreni rezultat. Tek malo opuštanje domaćih u posljednjim trenucima igre omogićilo je ZET-ovcima da koliko-toliko smanje katastrofu.
(SN, 12.05.2008.)

opis slike

- 11:01 - Komentari (0) - Isprintaj - #

06.05.2008., utorak

ZET - Schiedel 2:1

Zagreb, Igralište na Savici, Gledatelja: 100, Sudac: Knežević 6.5

Strijelci: 1:0 - Fistrić (10), 1:1 - Pavić (49), 2:1 - J. Čuljak (67)

ZET: Vilić 6.5, I. Horvat 6.5, Šnjarić 5.5, Fistrić 7, Gavran 5.5, Ban 6 (od 65. J. Čuljak 6.5), Gazilj 6, Peco 6.5, Marić 5.5, M. Horvat 6 (od 76. Ešegović -), M. Čuljak 6.5
Trener: Šetka 6.5

Schiedel: Končevski 6.5, Kuharić 5.5 (od 77. Kipa-), Labaš 5.5, Kos - (od 35. Zebec 5.5), Frketin 6, Haramina 5.5, Vugrek 6, Škudar 5.5, Pavić 6.5, Bobinec 6.5, Kresonja 5.5 (od 46. Pobeg 5.5)
Trener: Kolarić 6

Igrač utakmice: Milan Fistrić (ZET)

Kada je u 10. minuti Milan Fistrić na ubačaj Gazilja iz kornera zabio glavom za 1:0, činilo se da zetovce čeka lagan posao protiv fenjeraša Schiedela. No, promašaj Gazilja i vratnicu Pece kaznio je u 49. minuti Pavić, koji je prošao pokraj Gavrana i Gazilja te snažnim udarcem pogodio suprotni gornji kut za 1:1. Ipak, bodove domaćinu osigurali su prezimenaci Čuljak u 67. minuti. Mato je odličnim škaricama pucao, Končevski na trenutak obranio, a Josip Čuljak je odbijanac pospremio u mrežu za konačnih 2:1 za ZET.