Omladinski pogon NK Sladorana

ponedjeljak, 20.04.2009.

Vrlo kratak osvrt na utakmice odigrane u petak.

Kadeti, kao i većinom do sada dobro prvo poluvrijeme, u kome smo poveli i vodili. Drugo, slabije igrom i nažalost rezultatom. Izgubili smo s 4:2. Neću nikog posebice kuditi niti hvaliti, već sam sve vam reako u svlačionici poslije utakmice, a i sami znate što je uzrok (u većini utakmica) lošijoj igri u drugom poluvremenu?!

Juniori bili su bolji od protivnika sve do crvenog kartona, poslije toga u najmanju ruku ravnopravni, no dosta olako primljeni golovi rezultirali su porazom od 2:1. Šteta, jer nisu bili nadigrani.

O suđenju samo ovo, ne zaslužuje ozbiljan komentar:-).