Omladinski pogon NK Sladorana

srijeda, 15.04.2009.

Evo, sad imam nešto vremena, molim razmislite o napisanom, svatko ponaosob.

Ocjena igre i želje za prvo poluvrijeme, vrlo dobar (za odličan još treba žustrine, trke, šuta, pasova ... itd).

Ocjena drugog poluvremena, hajde neka bude dovoljan, no to nije dovoljno za očuvati 1:0, a "nemoguća misija" za postići još jedan zgoditak?!

Prilično dobro odigrali su danas Šile i Peja i ugodno me iznenadio Toper, ostali tako-tako.

Vratar, nemotiviran i ispod onoga što umije i zna obraniti, u Bilju siguran sam da će to biti bolje.

Zadnji red, dosta loše drži raspored, previše se "uvlači vrataru u krilo", a prekide (ovo sve važi za drugo poluvrijeme) radi preblizu vratarskog prostora.
Protivnički igrač s brojem 11 i 10 imali su previše prostora i na našu žalost naigrali su se.

Zadnji vezni (prepoznat će se) premalo u posjedu lopte i dosta spor/umoran danas.

Vezni predugu su sa loptom i malo odigravaju na stranu. I za "zadnjeg" i za njih ja znam da umiju i mogu bolje i mislim da s pravom očekujem bolju igru u Bilju.

Špice prosječno, jedna nešto bolje, druga nešto lošije, prednost brzine koja obojicu krasi nije došla do izražaja, a trebala je.
U Bilju nadam se da hoće.

I na kraju, pokušajte prisjetiti se koliko prekida smo iznudili, koliko "kornera", koliko izravnih šuteva smo uputili prema golu po ničemu posebne (bez obzira na poziciju koju imaju na tabeli) gostujuće momčadi i dobit će te odgovor kako smo igrali danas. A još jednom ću ponoviti potencijal u kadetskoj momčadi postoji, ostalo je samo stvar rada i volje.

Blog nije najbolje mjesto za ovakove analize no znam da vas neću imati sve na treninzima kako bih vam to u zajedničkoj analizi utakmice rekao u svlačionici.

Kako god, lijepo se odmorite danas, a u Bilju će mo pokušti popraviti sve to.