Omladinski pogon NK Sladorana

nedjelja, 13.04.2008.

Rezultati odigranih utakmica

Ovaj vikend ekipe kadeta i juniora gostovale su u St. Mikanovcima te su zabilježeni sljedeći rezultati:

Kadeti su u jednoj gruboj utakmici od strane domaćina naravno te u utakmici u kojoj smo mi skoro napustili teren, gdje su dva igrača domaćina do 50 minute dobila po crvene kartone a treći koji je trebao dobiti direktni crveni prošao bez posljedica jer je toliki pritisak na suce od strane domaćina bio da su im u jednom trenutku rekli da više ne smiju vaditi kartone jer će onda imati posla sa njima, trenerom kadeta i trenerom juniora. Utakmica je završila 20 minuta ranije a kod rezultata 2:1 nije dosuđen čisti jedanesterac za nas. Jedini zgoditak za nas je djelo Topera koji je zabio za 2:1. Domaćini su "zasluženo pobijedili 4:1"! Našim dečkima svaka čast na fer i korektnoj igri.Nažalost da se takve ekipe natječu u našoj ligi!

U drugoj utakmici juniori su izgubili sa 3:0. Nažalost bilo nas je samo sedam i u 10 minuti povreda Tešića pa je utakmica prekinuta!

- 21:39 - Komentari (3) - Isprintaj - #