nedjelja, 15.05.2011.

19. kolo Regija B NK Bjelovar - NK Pitomača 4 : 2

Od Sezona 2010/11

Danas je u Bjelovaru sa početkom u 10h odigrana utakmica 19. kola Regije B sa NK Pitomača. Vrijeme je bilo kišovito i vjetrovito i igralo se je na glavnom terenu. Naša ekipa svojom prepoznatljivom igrom vrlo brzo golovima Borne Rebića i Jurice Baronića dolazi do vodstva 2 : 0, te tim rezultatom i završava prvo poluvrijeme. Drugo poluvrijeme naša ekipa počinje u sasvim drugačijem sastavu obzirom na umor igrača koji su jučer igrali na turniru u Hercegovcu. U igru su ušli pioniri 2000. godišta: Siniša Đipalo, Patrik Šantalab i Ivan Vrban, a golman Juraj je mjesto prepustio Marku Kneževiću i zaigrao na poziciji desnog obrambenog igrača. U drugom poluvremenu Pitomača je iskoristila prilike i izjednačila na 2 : 2. No, naša ekipa je u nastavku pokazala da je bolja i u "slabijem" sastavu te golovima Leonarda Mlinarića povela na 4 : 2. Čestitke ekipi na pobjedi!

Objavljeno u 23:23 • Komentari (0) • Isprintaj#

Školu nogometa "dr Anđelko Višić" u Bjelovaru polazi nekoliko godišta malih nogometaša, a jedni od najuspješnijih su oni rođeni 1999. godine. Pod stručnim nadzorom i budnim okom svojeg učitelja, trenera i nadasve prijatelja djece Maria Kosa ostvarili su već zavidne sportske rezultate. Blog je otvoren sa namjerom da na ovom mjestu zajedno pratimo sportske uspjehe (i neuspjehe) naših malih nogometaša i saznajemo informacije o rasporedima treninga i utakmica. Postovima će se javljati trener Mario i zainteresirani roditelji, a nadamo se i prigodnim i konstruktivnim komentarima i prijedlozima, sve u cilju da damo maksimalnu podršku našim nogometašima i treneru.