nedjelja, 27.03.2011.

18.kolo Regija "A" Ludbreg: Podravina - Bjelovar 0 : 3

Osjetno oslabljeni bez Juraja Fantona, Jurice Baronića i Arijana Resa koji nisu mogli nastupiti zbog ozljede odigrali smo utakmicu u Ludbregu i pobijedili sa 3 : 0. Utakmicu smo počeli u sastavu: Fanton-Turković (Butorac), Majdandžić, Hudaček, Kozić(NIkolić)-Rebić, Brezina, Rajić, Jaković(Prodanić)-Jurčević(Mlinarić), Kovačević. Prvo poluvrijeme proteklo je bez kontrolirane igre kojoj težimo, bilo je puno brzopletosti, netočnih dodavanja. U takvoj igri ipak smo stvorili 3 izgledne prilike iz kojih nismo uspjeli postići gol. U drugom poluvremenu sasvim druga igra u kojoj smo stvorili desetak prilika od kojih su Franko Kovačević dva puta i Matej Hudaček jedanput postigli zgoditke. Treba naglasiti kako solidna domaća ekipa nije uputila ni jedan udarac prema našem golu. U slijedećem kolu je derbi kola u kojemu se sastaju Bjelovar i Varaždin.

Objavljeno u 15:06 • Komentari (0) • Isprintaj#

Školu nogometa "dr Anđelko Višić" u Bjelovaru polazi nekoliko godišta malih nogometaša, a jedni od najuspješnijih su oni rođeni 1999. godine. Pod stručnim nadzorom i budnim okom svojeg učitelja, trenera i nadasve prijatelja djece Maria Kosa ostvarili su već zavidne sportske rezultate. Blog je otvoren sa namjerom da na ovom mjestu zajedno pratimo sportske uspjehe (i neuspjehe) naših malih nogometaša i saznajemo informacije o rasporedima treninga i utakmica. Postovima će se javljati trener Mario i zainteresirani roditelji, a nadamo se i prigodnim i konstruktivnim komentarima i prijedlozima, sve u cilju da damo maksimalnu podršku našim nogometašima i treneru.