nedjelja, 29.08.2010.

1. kolo Regije A NK Bjelovar - NK Mladost Ždralovi 1 : 2

Od Sezona 2010/11

Danas je odigrana utakmica 1. kola prvenstva Regije A odnosno svojevrsni gradski derbi u kojemu je bolja momčad U-12 iz Ždralova odnijela zasluženu pobjedu. U prvom poluvremenu domaća ekipa povela je golom Arijana Resa, ali nije trebalo dugo čekati na izjednačenje. Rezultatom 1 : 1 završilo je prvo poluvrijeme, a u nastavku bjelovarska ekipa preuzela je blagu incijativu koja nažalost nije rezultirala golom iako je bilo prilike. Mladostaši su iskoristili pogrešku obrane domaćih te zabili za 1 : 2. Treba istaknuti da je gostujuća ekipa pokazala bolju igru, iako su domaći izvrsno parirali. Bez obzira na poraz čestitamo dečkima na dobroj igri i srčanoj borbi sa fizički jačom ekipom.

Objavljeno u 22:51 • Komentari (0) • Isprintaj#

Školu nogometa "dr Anđelko Višić" u Bjelovaru polazi nekoliko godišta malih nogometaša, a jedni od najuspješnijih su oni rođeni 1999. godine. Pod stručnim nadzorom i budnim okom svojeg učitelja, trenera i nadasve prijatelja djece Maria Kosa ostvarili su već zavidne sportske rezultate. Blog je otvoren sa namjerom da na ovom mjestu zajedno pratimo sportske uspjehe (i neuspjehe) naših malih nogometaša i saznajemo informacije o rasporedima treninga i utakmica. Postovima će se javljati trener Mario i zainteresirani roditelji, a nadamo se i prigodnim i konstruktivnim komentarima i prijedlozima, sve u cilju da damo maksimalnu podršku našim nogometašima i treneru.