NK TRNSKI Nova Rača

ponedjeljak, 30.05.2011.

IVANSKA - TRNSKI 2:2

Ispričavam se na kašnjenju, ali ovih dana sam imao puno problema sa kolektivnim ugovorima, tako da nisam baš bio raspoložen za neke stvari. Nisam bio ni "u utakmici" kako treba, što se je pogotovo osjetilo tijekom drugog poluvremena, nakon što smo poveli 1:2. Dogodilo nam se da smo se razigrali i rastrčali, stvorili nekoliko stopostotnih šansi koje nismo realizirali i primili gol. Umjesto toga trebali smo stati na našu polovicu i sa još dvije, tri kontre riješiti utakmicu u svoju korist. Smatram da sam ja tu zakazao...
Poveli smo 0:1 eurogolom Duška Dokmanovića sa 20 -ak metara. Kontrolirali smo utakmicu i domaćima svjesno pepustili inicijativu. Jedna nesmotrenost u fazi obrane i sudac Stojčević pokazuje na 11 metara. Kesić ne propušta prigodu i izjednačava na 1:1. Do kraja prvog poluvremena ništa značajnije se nije događalo ni pred našim, a ni pred golom domaćina. U nastavak smo ušli odlučnije, što je ubrzo rezultiralo stvaranjem nekoliko izglednijih prilika, a zatim golom Jukovića za 1:2, te promašenim zicerima Cajnera i Jukovića. Sukladno starom nepisanom nogometnom pravilu, kazna je uslijedila u vidu slobodnog udarca iz kojeg Ivanska izjednačava rezultat na 2:2, što je konačni rezultat utakmice.

NK TRNSKI: Srbić, Žager, Piragić, Maričić, Brnić, Debač, Cajner, Cindrić J., Grđijan, Juković, Dokmanović
Još su igrali: Cindrić M., Ječminek
Izbornik: Dario Jaušić

30.05.2011. u 21:23 • 19 KomentaraPrint#