MNK POTPIĆAN 98´ - AKTUALNI PRVAK HRVATSKE

16.10.2007., utorak

Uspinjača – Potpićan '98 4:3

ZAGREB -
Dvorana II Doma sportova II. Gledatelja 50. Suci: Šimičić (Koprivnica), Zebec (Veliki Lovrinci). Strijelci: 1:0 Smolčić (28), 1:1 Radusin (29), 1:2 Gibić (31), 2:2 Guštin (31), 3:2 Stanković (35), 3:3 Fejzić (39), 4:3 Peneva (39). Žuti karton: Fejzić (Potpićan '98).
USPINJAČA: Gavrilovski, Petrović, Grcić, Guštin, Šagud, Noršić, Stanković, Smolčić, Peneva, Čuljak, Habuš, Modrušan.
POTPIĆNA '98: Funčić, Mehić, Martedić, Gibić, Ilić, Drndić, Runko, Fejzić, Hadžić, Radusin.

Malonogometaši Potpićna '98 poraženi su i na svom drugom gostovanju ove sezone, pobijedila ih je momčad protiv koje su mogli i morali bolje proći. Uvod u utakmicu nije bio dobar jer su se Potpićanci pojavili na početku susreta sa samo šestoricom igrača, dok su ostali došli direktno s utakmice Prve ŽNL Potpićan – Banjole i to s 30 minuta zakašnjenja. S obzirom na to konačan rezultat nije ni mogao biti puno bolji. U prvom dijelu domaćin je u potpunosti dominirao i stvarao prilike kako god je htio, ali je goste »na životu« držao sjajni vratar Hadžić. Dolaskom još četvorice Potpićanaca igra je postala ravnopravna, a Zagrepčani su poveli golom Smolčića topovskim udarcem pod gredu. Najbolji dio potpićanske igre bilježimo od 29 do 31 minute kad su poslije izrađenih prilika poentirali Radusin i Gibić te preokrenuli rezultat. No, umjesto da nastave u tom tempu Potpićanci padaju i domaći ponovno preokreću rezultat na 3:2 kojeg minutu i pol prije kraja nakon jedne gužve anulira Almir Fejzić. No, već u slijedećem napadu Peneva koristi novi pad koncentracije gostiju i iz velike gužve tijelom posprema loptu u mrežu za konačnih 4:3.

- 17:31 - Komentari (0) - Isprintaj - #

15.10.2007., ponedjeljak

Drugi gostujući poraz, sada u Zagrebu

MNK USPINJAČA - MNK POTPIĆAN 98 4-3

MNK Potpićan 98 u okrnjenom sastavu (Bez Hoxhe,Radmanovića i Rožajca) nije uspio uzeti bod(ove) protiv napaljene Uspinjače koja je zasluženo pobijedila.

Opširniji izvještaj uskoro...

- 19:58 - Komentari (0) - Isprintaj - #

12.10.2007., petak

U nedjelju protiv Uspinjače

U nedjelju s početkom u 19:30 igra se susret 3.kola 1.HMNL između MNK Uspinjače i MNK Potpićna 98. Dok je MNK Potpićan 98 u prošlom kolu došao do prvih bodova Uspinjača je "pobrala kantu" od aktualnog prvaka MNK Gospića. Podsjećamo, MNK Potpićan je od tog istog Gospića izgubio sa 4:0.

Prva prvoligaška pobjeda! Potpićan 98 - Petrinjčica 2-1

Naši su dečki, u susretu s Petrinjčicom pred dobro popunjenom dvoranom osvojili svoje prve prvoligaške bodove. Naime, utakmica je završila 2:1 za Potpićan 98.

Vrijeme: 20:30