Kišovito.Doooooooooooooooosadno. Muku sam mučio suzdržavajući se da ne istrčim. Izdržao sam i neobično sam ponosan zbog toga; do sada nikada nisam. Izdržao i ne otišao trčati. Znači li to da mi karakter jača? Ide li kvaliteta mog života na bolje?
Rođendan mi je; oni važni u mom životu su se sjetili, čak sam dobio i neke poklone, drage sitnice. Oni nevaži u mom životu naravno nisu, drago mi je, nisam morao istrpjeti njihove lažne riječi.
Pročitao sam "Izvan civilizacuje" od Daniel Quinn-a. Kao da mi govori iz duše, čitao sam sa uživanjem, a neke sam stvari zabilježio. Quinn me naučio nešto...To je jedino važno, svaki dan naučiti nešto. I naravno, iskreno se nasmijati.
Svoj sam današnji smijeh dobio dok sam slušao 24 sata na Novi. Popuju nam kako živjeti - a pridržavaju li se oni toga? Je li Crkva skromna? Bori li se za ponižene i daje li im nešto sem utješnih riječi? Svi znamo koliko su riječi jeftine, pogotovo na ovim prostorima. Ahhhhhhhhhh....umoran sam od tih sranja!
Sa osmijehom na licu...
|