svakom loncu poklopac

petak, 11.11.2005.

BEBAAAAaaaaa........

Da li vam se ikada dogodilo da vam je usred instaliranja važnog programa i obuke gdje vam je 5 ljudi za vratom zazvonio mobitel i da ste primili najljepšu vijest na svijetu a da ste pred kolegama morali glumiti skuliranost i samo reći - nazvat ću te poslije. E pa to se meni dogodilo jutros! Moje najdraže biće je trudno pa sam toliko uzbuđena da se tresem, sva sam se naježila i nakon takvog poziva ku*ca više nisam razumjela! Moje najdraže će postati ma-ma!!!! Pa ćemo je gnjaviti (beba-ženski rod), i ljubiti-posebno debele zglobove, i naše oči, i nosić i hebat ćemo joj sve po spisku što nam ne da da popijemo "onu" našu staru kavu i bit ćemo presretni, a kuma će se gurajući kolica šepuriti ponosno uzdignute glave, baš kao paun!

Ma sva sam sretna da ne mogu doći k sebi! I suze radosnice su mi poletile ali sam se morala kontrolirati da ne izgubim autoritet.

Ma morala sam ovo podijeliti s vama, jednostavno ću iskočit iz svoje kože!!! A bit će da su se dobro oznojili praveći je kad im je tako malo trebalo :))))))

Beba, beba, beba, beba!!!!!! Hoćemo bebuuuuu!!!!!

- 13:27 - Komentari (5) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

< studeni, 2005 >
P U S Č P S N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        


Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Opis bloga

  • ko je jeba jeba je, tko nije i neće

    ovo gore je trebala biti samo proba

    pisat ću o svemu i svačemu ovisno o svom raspoloženju

Linkovi