Ukradeno s rodičinog bloga... I 100% nije točno jer se meni nije ništa obistinilo, a puno puta se poklopilo navedeno vijeme [dobro, možda je malčice usiljeno jer otkad sam ovo vidjela na njenom blogu, možda malčice prečesto gledam na sat(svaki čas:)]
01:01-voli te! 
02:02-želi te poljubiti! 
03:03-želi da budete zajedno! 
04:04-pozvat ćete na spoj! 
05:05-želi samo tebe! ![]()
06:06-crni dečko misli na tebe! 
07:07-vara te! 
08:08-mrzi te! 
09:09-želi te samo za sebe! 
10:10-smeđi dečko misli na tebe! 
11:11-sviđaš mu se! 
12:12-lud je za tobom! 
13:13-sanja te! 
14:14-ne može bez tebe! 
15:15-voli tvoje oči! 
16:16-ubrzo ćete prekinuti! 
17:17-ti si mu jedina! 
18:18-srest ćeš ga! 
19:19-tajno te promatra! 
20:20-ljubomoran je!
21:21-ima drugu! 
22:22-dobit ćeš poruku! 
23:23-želi te nazvati! 
| veljača, 2007 | > | |||||
| P | U | S | Č | P | S | N |
| 1 | 2 | 3 | 4 | |||
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | ||||
Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv
"Srčan je onaj koji poznaje strah, ali njime gospodari:
vidi bezdan, ali ga gleda s ponosom".
Nietzsche
"Bijaše jedno od onih bića rođenih za veličinu jedine ljubavi,za pretjeranu mržnju,apokaliptičnu osvetu,za najuzvišenije junaštvo"
Voljeti toliko da postaneš besmrtan od ljubavi,
da s drugima postaneš velik, svaki predmet gledati kao posljednji,
jednako polagati ruku na cvijet i na rame prijatelja,
ne vraćati se, ne stajati, ali ne gubiti...V. Gotovac
"SNAGA MISLI
Pazite na svoje misli, one postaju riječi.
Pazite na svoje riječi, one postaju djela.
Pazite na svoja djela, ona postaju navike.
Pazite na svoje navike, one postaju karakterne osobine.
Pazite na svoj karakter, on postaje VAŠA SUDBINA".
Odlučio sam samostalno proživjeti iskustvo radi iskustva, prikupiti ga u svoju nutrinu… sve radosti i tugu svijeta Robert Park

Eccentricity is not, as dull people would have us believe, a form of madness. It’s often a form of innocent pride
"Nikad ne gledaj unatrag, sjeti se da se, u najčarobnijim legendama, onaj koji pogleda natrag pretvara u kip od kamena ili od soli."
Memoari ruže
“Opojen treba uvijek biti. U tome je sve: početak i svršetak mudrosti. Da ne osjećate strahovit jaram Vremena, koji vam tišti ramena i prigiba vas zemlji, morate se bez odaha opajati.
A čime? Vinom, poezijom ili krepošću - kako vam drago. Ali opajajte se.
Pa ako se ponekad probudite na stepenicama kakve palače, na zelenoj travi jarka, u sumornoj samotinji svoje sobe, kad je pijanstvo već malo popustilo ili sasvim prošlo, pitajte vjetar, val, zvijezdu, pticu, uru, sve što bježi, sve što jeca, sve što putuje, sve što pjeva, sve što zbori, pitajte koliko je sati. I vjetar, val, zvijezda, ptica, ura odgovorit će vam: "Čas je da se opajate! Da ne budete mučenici i robovi Vremena, opajajte se bez prestanka! Vinom, poezijom ili krepošću - kako vam drago."
Charles Baudelaire