Komentari

fashion.blog.hr

Dodaj komentar (7)

Marketing


  • WHATEVER

    Ma smiri se draga... diši duboko... Koliko te ja čitam nisi napisala ništa grozno, a i da jesi, nisi nikad napisala neko konkretno ime pa tako nema dokaza :)) A i ljudi koji bi se išli ljutit na nekakve stvari s bloga su mi malo čudni... Pusti, ne brigaj se :)

    avatar

    17.06.2004. (13:48)    -   -   -   -  

  • eve

    mi koji te citamo i kome si zabavna cemo te branit! ne bi ovo bio zanimljiv blog da je drugaciji jer to si ti kakva jesi. kaj te briga, kupi si juicy tubes za oraspolozenje :))

    avatar

    17.06.2004. (14:03)    -   -   -   -  

  • koka

    ima jedna zgodna američka "poslovica" koja sobro dođe u ovakvim situacijama, a ide ovako: DENY DENY DENY! :) čak i kada ti donesu dokaze - poriči :) nakon nekog vremena postane zabavno!

    avatar

    17.06.2004. (14:49)    -   -   -   -  

  • šatrocosmo

    Kaj je je, puno si toga napisala o sebi - jasno da ako te netko pozna i čita, mora skužiti da si ti...Ali kaj je tu je...znaš kako se kaže: poslije j..... nema kajanja

    avatar

    17.06.2004. (15:50)    -   -   -   -  

  • tiptoe

    e seko.. ovo je opasno.. kad te skuže.. stvarno je opasno... gle, i ovaj post kaj si sad napisala je opasan u vezi te osobe... samo.. ako i izbrišeš blog.. javi mi se koji ti je novi.. must keep in touch :-)

    avatar

    17.06.2004. (17:29)    -   -   -   -  

  • Stija

    No sikiriki ko sto bi Edo rek'o. Nemas problema nisi nista lose napisala ;)

    avatar

    17.06.2004. (17:37)    -   -   -   -  

  • t.

    samo je pitanje vremena dok SVI ne saznaju da si ti u biti DEBELAKRAVA....BWAHAHAHAHAHAHAHAHA ;))))

    avatar

    17.06.2004. (23:32)    -   -   -   -  

  •  
učitavam...